6 najważniejszych kroków dla hazardzistów grających w kości

Kości

2021-04-11

Eddy Cheung

Ostatecznym celem każdego gracza jest osiągnięcie maksymalnych zysków podczas gry w kasynie Gry online. Aby to osiągnąć, gracze muszą być w stanie myśleć w innych kierunkach w kierunku gry. Jednak dzisiejsze kasyna online pomoże graczom poznać podstawowe zasady dotyczące craps.

6 najważniejszych kroków dla hazardzistów grających w kości

Aby podejmować opłacalne decyzje dotyczące zakładów, pierwszym krokiem jest zrozumienie, jak działają rzuty kostką. Nieznajomość możliwych wyników oznacza dalszy dystans do wygranej. Na szczęście ten poradnik zawiera szczegółowe informacje na temat zasadniczych zakładów i zasad działania rzutów kośćmi.

1. Zrozumienie, jak działają rzuty kostką

Istnieje szereg pytań, które wymagają odpowiedzi podczas gry na pieniądze. Jakie szanse uzyskają gracze, gdy wyrzucą szóstkę? A także, jakie są szanse na przewracanie oczami węża?

Gra w kości na prawdziwe pieniądze bez odpowiedzi na powyższe pytania jest możliwa. To znak, że gracz nie bawi się właściwymi informacjami. Korzystanie z prostych technik może dostarczyć odpowiedzi na te pytania, a także dostarczyć graczowi szczegółowych informacji na temat rzutów kośćmi.

W grze są dwie kości z możliwym wynikiem 12 po rzucie. Każda kostka ma 6 jako maksymalny wynik, a kiedy rzuca się dwiema kośćmi, tworzą one potencjalne sumy. Osoba, która rzuciła kostką, nazywana jest strzelcem.

2. Rolki wyjściowe

Dostępne są dwie opcje zakładów w rolkach wyjściowych; obstawianie na „pass line” lub „don’t pass line”. Obstawianie na podanie oznacza, że strzelec wygra (pasuje) po wyrzuceniu naturalnego lub przed siódemką. Wręcz przeciwnie, obstawianie nie pasuje oznacza, że strzelec przegra. Rzuty na wyjście mają miejsce, gdy gracz nie może ponownie rzucić, zanim pojawi się 7 lub strzeli, aby uzyskać 2 lub 3.

3. Inne zakłady w kości

Gra w kości z innymi zakładami nie ma nic dobrego do zaoferowania poza dwoma zakładami. Pierwsza z nich to „rzuty come-out”, które zostały wyjaśnione wcześniej, a następna to „zakład odds”, który zostanie wyjaśniony w następnej sekcji. Jeśli gracze grają z tymi dwoma wyjątkami, mogą uzyskać maksymalny procent zwrotu. Jednak obstawianie zakładów w innych kościach powoduje utratę dużej ilości pieniędzy.

4. Wyznacznikiem są szanse

Zakład odds to drugi wyjątek dotyczący zakładu potrzebny do maksymalizacji wygranej. Jest to jedyny zakład oprócz „nie spasuj”, który jest niezbędny do uzyskania najlepszego zwrotu z gry w kości. Chociaż zakłady na kursy mogą być mylące, jeśli gracz nie jest jeszcze z nimi zaznajomiony, ważne jest, aby zrozumieć, że na dłuższą metę ma on 100% zwrot.

5. Systemy do gry w kości dla graczy

W nadziei na pokonanie gry w kości, hazardziści wykorzystali kilka systemów hazardowych. Każdy system crap sprawia, że gracze tracą dużo pieniędzy na dłuższą metę. Jednak gracze mogą zarobić dużo pieniędzy, gdy podczas gry w kości stosują „nie pasują” i „zakłady”.

6. Myślenie o kontrolowanym strzelaniu

Ta sekcja nie jest systemem, ale przekonaniem grupy hazardzistów, którzy myśleli, że „kontrolowane strzelanie” może im pomóc w wygrywaniu kości. Jednak kontrolowane strzelanie to strategia zmiany wyników rzutów kośćmi, dzięki czemu nie są one losowe.

Wniosek

Przygotuj się, aby obstawiać najlepsze zakłady, badając, jak działają rzuty kostką i wyniki, a także obstawiaj kursy w dostępnych kasynach online.

Aktualności

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?
2022-07-20

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?

Wiadomości