Nowe witryny bingo

Jeśli lubisz grać w bingo, sprawdziliśmy najnowsze strony na rynku przez 2023 . Staje się popularny dzięki bonusowi bingo, darmowe spiny bez depozytów i możliwość zachowania zerowych zakładów na wygrane. Jednak korzyści i stawki różnią się w zależności od loterii. Na naszej stronie przygotowaliśmy listę najlepszych stron z loterią. Zawierają:

Nowe witryny bingo
Jak grać w BingoWiększe bezpieczeństwo stron BingoUczciwe gry BingoHistoria Bingo
Jak grać w Bingo

Jak grać w Bingo

Gra w bingo jest zabawna i prosta dla nowych i doświadczonych graczy. Możesz grać ręcznie na papierze lub elektronicznie z urządzenia mobilnego. W tym drugim przypadku będziesz musiał wpłacić trochę środków, jeśli rywalizujesz o wygranie prawdziwych pieniędzy. Następnie kupisz dabbery z preferowanej loterii. Twoja książka bingo będzie zawierać 15 numerów od 1 do 90. Są one pogrupowane w różnych kolumnach od lewej do prawej. Zaznaczasz lub wybierasz numery po wywołaniu.

Zostaniesz zwycięzcą, jeśli zdobędziesz fulla lub linię, zanim zdoła to zrobić ktokolwiek inny lub krupier.

Różne rodzaje odmian Bingo

Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych rodzajów odmian bingo dostępnych do gry:

Tradycyjne amerykańskie bingo

Obejmuje siatkę z pięcioma rzędami i kolumnami i jest rozgrywana z 75 kulkami.

Brytyjskie Bingo

Jest to fenomen w Wielkiej Brytanii i używa 90 liczb. Ma 27 wolnych miejsc zamiast 25. Wiersz ma pięć liczb z czterema pustymi miejscami, podczas gdy kolumna ma tylko trzy liczby.

Bingo online

Jest rozgrywany na siatce cztery na cztery z 80 kulkami.

Inne obejmują:

  • Heksabingo- 27 kulkowe Bingo
  • Wirtualny- 49 kulkowe bingo
  • Kula Bingo- 80 kulek
  • Stoi czy nie 90- piłka
Jak grać w Bingo
Większe bezpieczeństwo stron Bingo

Większe bezpieczeństwo stron Bingo

Witryny Bingo utrzymują wysoki poziom bezpieczeństwa i szyfrowania. Ta ostatnia pomaga chronić dane, które wysyłasz, odbierasz lub przechowujesz przed nieautoryzowanym dostępem, takim jak hakerzy. Służy również do zabezpieczania informacji bankowych lub przelewów pieniężnych. Tylko dostawca usług loterii i użytkownik mają dostęp do szczegółów konta. Witryny loteryjne wykorzystują to jako sposób ochrony cennych, poufnych informacji.

Witryny Bingo gromadzą wiele danych osobowych, takich jak dane klientów i transakcji, między innymi, wszystkie wymagają ochrony, aby uniknąć nadużywania przez osoby trzecie do nieuczciwych działań, takich jak oszustwa phishingowe i oszustwa internetowe.

Większe bezpieczeństwo stron Bingo
Uczciwe gry Bingo

Uczciwe gry Bingo

Liczba oszustw i oszustw rośnie z każdym dniem w miarę pojawiania się nowych trendów technologicznych. Dlatego powinieneś grać w bingo w miejscach, które znasz, takich jak bezpieczne strony internetowe. Jest to jeden ze sposobów zagwarantowania, że nie zostaniesz oszukany, aby stracić ciężko zarobione pieniądze. Inne wiarygodne miejsca, w których można grać w bingo, to między innymi takie miejsca jak domy kultury i organizacje charytatywne, telewizory, tradycyjne kasyna.

Zawsze upewnij się, że możesz potwierdzić i zweryfikować wiarygodność dostawcy usług bingo. Jeśli ich nie rozpoznasz lub nie zweryfikujesz ich autentyczności, lepiej unikać gry.

Zaufane strony Bingo

Wskazane jest, aby zawsze grać w bingo na stronach, które są w pełni autoryzowane i licencjonowane przez odpowiednie władze rządowe. Jednym ze sposobów zapewnienia tego jest sprawdzenie szczegółów licencji, które powinny być wyświetlane na dolnym ekranie nawigacyjnym witryny. Cechy licencji obejmują między innymi nazwę, kraj rejestracji, numer certyfikatu, czas trwania licencji. Powinieneś także ustalić szczegóły, takie jak organizacja obsługująca licencję i organ wydający licencje rządu z danego kraju.

Możesz także sprawdzić dostawców gier, takich jak Microgaming, Net Ent i NextGen. Działają tylko z licencjonowanymi firmami!

Uczciwe gry Bingo
Historia Bingo

Historia Bingo

Bingo ma bogatą historię, ponieważ można ją prześledzić aż do XVI wieku. Pojawił się na loterii znanej jako "Lo Giuoco del Lotto D'Italia we Włoszech w 1530 roku. Do dziś jest tam rozgrywany w każdą sobotę.! Gra wkroczyła we francuskie granice w latach siedemdziesiątych XVIII wieku. Nazywano ją „Le Lotto” i grali w nią tylko zamożni Francuzi.

Gra rozprzestrzeniła się w Niemczech w XIX wieku, chociaż wierzyli, że jest przeznaczona dla małych dzieci i studentów. Przybył do Ameryki Północnej w 1929 roku, gdzie nazwano go „fasolą”. Następnie grano go najpierw w USA w Atlancie w stanie Georgia.

Historia Bingo