Nowe witryny z zakładami

December 13, 2021

Oto 4 porady i wskazówki dotyczące zarządzania wirtualnymi zakładami

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Wirtualny obstawianie stało się niezwykle popularnym hazardem trasa od czasu cyfrowej rewolucji gry internetowe.

Oto 4 porady i wskazówki dotyczące zarządzania wirtualnymi zakładami

Poniższe cztery hacki zawierają porady, jak odnieść większy sukces dzięki wirtualnym zakładom. Możesz skorzystać z tych wskazówek, aby zwiększyć swoje wygrane lub przynajmniej uniknąć zbyt dużej straty. Trochę asymetrycznego zakładu.

Monte Carlo… Generator liczb losowych

Regularne sporty to prawdziwe zespoły i sportowcy rywalizujący ze sobą. Jedna strona jest zwykle faworyzowana nad drugą, co zawsze jest widoczne w kursach.

Wirtualne zakłady sportowe naśladują tę losowość za pomocą generatora liczb losowych. Tradycyjne metryki konkurencji nie mają tutaj znaczenia.

Oczywiście te losowe wyniki zwykle dają zwycięstwo ulubionej drużynie/sportowcowi. Ale tak jak w prawdziwym sporcie, słabszy może wygrać.

Różnica polega jednak na tym, że prawdziwi gracze nie określają, czy wygra faworyt czy słabszy. Zadania te wykonuje algorytm komputerowy.

W wirtualnych zakładach można znaleźć wzorce

Granice między przypadkowością a wzorami są niewyraźne.

Haralabos Voulgaris wymyślił, jak na początku 2000 roku pobić wyniki NBA w pierwszej połowie. Voulgaris zauważył, że bukmacherzy ustalają sumy w przybliżeniu równe zarówno dla pierwszej, jak i drugiej połowy.

Te same wzorce zazwyczaj nie są możliwe w przypadku wirtualnych zakładów sportowych. W końcu dostawcy oprogramowania ustalają swoje szanse i RNG, aby uzyskać losowe wyniki.

Być może programista mógłby zepsuć swoje programowanie, prowadząc w ten sposób do przewidywalnych wzorców. Taki scenariusz jest jednak mało prawdopodobny, biorąc pod uwagę, że produkty tych programistów przechodzą rygorystyczne testy stron trzecich.

Zmienność emocjonalna nie dotyczy gier wirtualnych

Algorytmy nie czują emocji.

Cyfrowi gracze biegający po boisku lub korcie nie mają emocji. Nie będą się martwić, gdy przegrywają, ani nie będą odczuwać euforii podczas wygrywania.

Oczywiście nadal możesz używać strategii, gdy analizujesz szanse i statystyki w wirtualnej grze. Nie będziesz jednak w stanie wybrać zwycięzców, biorąc pod uwagę aspekt emocjonalny.

Sporty wirtualne są podobne do gier online

Kasyna online używają również generatorów liczb losowych do określania swoich wyników.

Podobnie jak wirtualne zakłady sportowe, te RNG odzwierciedlają to, co wydarzyłoby się w prawdziwym życiu. Pojedynczy zakład w European Roulette ma kurs na wygraną 36:1. Dlatego algorytm da wyniki, które z czasem doprowadzą do szansy na wygraną 36:1.

Podobnie automaty do gry działają na stałych kursach i RNG. Dają losowe wyniki, które na dłuższą metę stają się podobne do ich zaprogramowanych szans.

W świecie wirtualnym i online jest więcej stałych niż losowych.

Wniosek

Jeśli chodzi o strategię, wirtualne zakłady sportowe nie są dokładnie takie same jak tradycyjne zakłady. Emocje i zmienność w prawdziwym życiu nie istnieją.

Niemniej jednak możesz zwiększyć swój procent wygranych, stosując się do wskazówek przedstawionych powyżej.

Oczywiście wszystkie powyższe wskazówki są ważne same w sobie. Możesz wrócić do tego posta, gdy szukasz dodatkowych sposobów na poprawę wyników wirtualnych zakładów.

Aktualności

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count

Wiadomości