Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online GiroPay

Giropay pozwala użytkownikom płacić online oraz wysyłać i odbierać środki szybko i bezpiecznie. Chociaż firma jest skierowana wyłącznie do użytkowników posiadających konta w niemieckich bankach, w 2014 roku we współpracy z EPS wprowadzono transgraniczną usługę.

W przestrzeni hazardu online bankowość jest poważnym problemem dla graczy. Najlepsze kasyno powinno mieć niezawodnych dostawców płatności, aby umożliwić graczom szybkie wpłacanie środków bez żadnych biurokracji. Poza tym niezawodny system płatności online powinien mieć konkurencyjne opłaty transakcyjne. Wreszcie, powinien mieć ścisłe zabezpieczenia, aby chronić krytyczne informacje o kredytach i kontach bankowych. Giropay to jedna z najlepszych metod wpłat, jakie mają nowe kasyna online i kasyna o ustalonej pozycji.

Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online GiroPay
Wpłata za pomocą GiropayCo to jest Giropay?
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Wpłata za pomocą Giropay

Istnieje bardzo wiele kasyn Giropay. W takich kasynach gracze mogą szybko załadować swoje konta, aby przejść do hazardu na prawdziwe pieniądze. Wpłacanie pieniędzy za pomocą tagów Giropay wraz z kilkoma korzyściami.

Po pierwsze, Giropay to zaufane rozwiązanie do płatności online, które działa na rynku od dłuższego czasu. W rezultacie gracze mogą być pewni, że ich fundusze są w bezpiecznych rękach.

Kolejną wielką zaletą tego dostawcy usług płatniczych jest szybka realizacja transakcji. Niemiecka firma dąży do jak najszybszego przetwarzania depozytów. W rezultacie gracze nie muszą zbyt długo czekać, aż zdeponowane środki pojawią się na ich koncie. Zazwyczaj wpłaty trwają kilka minut lub tylko kilka godzin.

Trzeci to niskie opłaty transakcyjne. Aby nadążyć za konkurencją, opłaty za wpłacanie środków za pomocą Giropay są niewiarygodnie niskie w porównaniu z innymi podobnymi dostawcami płatności online. To jeden z powodów, dla których Giropay jest jednym z najlepsze metody wpłat wolą kasyna i gracze.

Wpłacanie pieniędzy na konto w kasynie Giropay jest dość proste. Po pierwsze, gracze potrzebują konta w kasynie i konta Giropay. Następnie przechodzą do zakładki kasjera lub bankowości w kasynie, wybierają opcję „WPŁATA” i wybierają Giropay jako preferowaną opcję bankową. Następnie wprowadź kwotę do wpłaty i kontynuuj - to takie proste.

Co to jest Giropay?

Założony w 2005 roku Giropay to niemiecki system międzybankowy, który umożliwia szybkie i bezpieczne płatności online. Jest własnością GmbH i jest preferowaną metodą płatności w całym środowisku eCommerce. Od sprzedawców internetowych po operatorów kasyn, wszyscy niemieccy kupcy wolą Giropay. Zaletą tego dostawcy płatności są płatności online w czasie rzeczywistym, praktycznie pozbawione ryzyka.

Giropay to dostawca płatności online z siedzibą w Niemczech. Firma nawiązała współpracę z ponad 1500 niemieckimi bankami, co stanowi znacznie ponad 60% banków w Niemczech. Giropay obsługuje w najnowszych raportach ponad 40 milionów niemieckich klientów, a każdego miesiąca odnotowuje się ponad milion transakcji.

Giropay odpowiada za 16% wszystkich transakcji online. Te statystyki wyjaśniają, dlaczego większość nowe kasyna online zamierzają, aby Giropay dotarł do stale rosnącej liczby niemieckich graczy.

Giropay jest licencjonowaną i regulowaną firmą, która przestrzega wszystkich zasad i przepisów finansowych w zakresie zaufania. Jest to legalna platforma płatności online, której gracze mogą zaufać. Giropay pozwala graczom szybko wpłacać pieniądze, o ile mają konto bieżące połączone z bankowością internetową. Transakcje są szybkie i przyciągają konkurencyjne opłaty transakcyjne naliczane w zależności od kwoty transakcji.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak