Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online Google Pay

Google Pay został niedawno ponownie uruchomiony z wieloma nowymi i innowacyjnymi funkcjami, w tym płatnościami typu „dotknij, aby zapłacić” i „peer-to-peer”. Google Pay jest dostępny zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Apple (iOS) (w tym na telefonach, tabletach i zegarkach). To sprawia, że Google Pay jest idealną platformą płatniczą również dla nowych kasyn online.

Jest to portfel cyfrowy, który umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych na wielu platformach i stara się konkurować nie tylko z podobnymi metodami płatności zbliżeniowych online, ale także z bankami internetowymi. Odbywa się to poprzez synchronizację z niektórymi bankami, umożliwiając bankowanie z poziomu aplikacji Google Pay, co pozwala na usprawnienie portfela bankowości internetowej za pomocą Google Pay i wszelkich zakupów online lub platform, takich jak ładowanie środków na nowe konto w kasynie online, zapewniając szybki i łatwy transfer oraz umożliwienie graczom płynnej gry.

Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online Google Pay
O Google PayWpłać za pomocą Google Pay
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

O Google Pay

Jak sugeruje nazwa, Google Pay został opracowany przez Google, wiodącą firmę technologiczną specjalizującą się w produktach i usługach internetowych, dlatego ma sens, że byłaby to idealna metoda płatności do użycia w połączeniu z nowe kasyna online.

Google Pay to najnowsza oferta szybko rozwijającego się Google. Firma Google została założona w 1998 roku i od tego czasu rozwija się wykładniczo, początkowo będąc synonimem wyszukiwarek internetowych, a ostatnio systemów operacyjnych na telefony i tablety, serwerów poczty e-mail, pamięci w chmurze, przeglądarek internetowych, reklam internetowych, map i lista wciąż rośnie.

Google Pay został początkowo wydany w 2011 roku jako Portfel Google, a następnie w 2015 roku jako Android Pay. Te dwie platformy zostały następnie połączone w 2018 r., aby stworzyć Google Pay, po czym przeprojektowano je, aby stworzyć Google Pay, jaki znamy dzisiaj.

Google Pay jest obecnie dostępny w 42 krajach na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Hongkongu, Nowej Zelandii, Japonii, Rosji i Kanadzie. Oznacza to, że nowe kasyna online na całym świecie mogą dodać ją jako metodę płatności, aby przyciągnąć graczy z wielu różnych krajów.

Wpłać za pomocą Google Pay

Wpłacanie środków na konto online, takie jak depozyt w nowym kasynie online, jest łatwe i bezproblemowe.

Najpierw musisz potwierdzić, czy Twój bank jest zgodny z Google Pay, jednak wszystkie główne banki w 42 krajach, w których dostępna jest usługa Google Pay, są powiązane.

Google Pay działa jako aplikacja na urządzeniu, na którym użytkownik dodaje do aplikacji dane swojej karty lub konta bankowego. Użytkownik może wtedy po prostu zapłacić za zakupy fizyczne za pomocą urządzenia „dotknij, aby zapłacić”, lub zapłacić za zakupy online wszędzie tam, gdzie wyświetlane jest logo „Kup z G Pay”. Jest to szczególnie przydatne w przypadku nowych kasyn online, ponieważ nie trzeba ponownie wprowadzać danych karty za każdym razem, gdy chcesz załadować środki, a ponadto zapewnia większe bezpieczeństwo.

Po dokonaniu jednorazowej płatności za pomocą Google Pay możesz ponownie wykorzystać te informacje do przyszłych wpłat, wybierając je jako domyślną metodę płatności. Pozwala to na szybkie i bezproblemowe wpłaty na nowe konto w kasynie online, gdy chcesz doładować do graj w najlepsze nowe gry kasynowe.

Ponieważ usługa Google Pay jest bezpośrednio powiązana z Twoją kartą lub kontem bankowym, nie ma dziennego limitu, chyba że na daną kartę lub konto jest już nałożony limit, co pozwala na nieprzerwaną grę.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak