Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online MasterCard

Istnieją dwa główne powody, dla których nowe kasyna online traktują płatności MasterCard priorytetem: bezpieczeństwo i wygoda. Ta metoda transakcji jest jedną z najbezpieczniejszych w Internecie. Konsumenci nie muszą się martwić, że ich środki zostaną zgubione. System wykorzystuje środek ochrony przed kradzieżą, który wykrywa nawet najdrobniejszą formę kradzieży tożsamości i natychmiast ją rozwiązuje.

Dzięki swojej uniwersalnej dostępności, MasterCard umożliwia graczom obstawianie zakładów na międzynarodowych stronach hazardowych. Tutaj gracze z dowolnego kraju znajdą najlepszą listę najlepszych nowych kasyn online dla użytkowników MasterCard. Strona została zbadana i zweryfikowana przez doświadczony zespół ekspertów. Karta MasterCard jest akceptowana zarówno dla wpłat, jak i wypłat.

Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online MasterCard
O MasterCardWpłać kartą MasterCard w nowych kasynach online
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

O MasterCard

MasterCard to globalne rozwiązanie płatnicze, które wykorzystuje awangardową technologię chipową do zabezpieczania transakcji kartowych w lokalnych sklepach. Ułatwia również zakupy online za pośrednictwem SecureCode.

Historia MasterCard Inc. sięga końca lat 40., kiedy różne amerykańskie banki wydały specjalny papier, który zastępował gotówkę w lokalnych sklepach. Wśród banków założycielskich MasterCard były United California Bank, Bank of California, Crocker National Bank i Wells Fargo. W 1966 roku banki te utworzyły Interbank Card Association lub ICA w połączeniu z HSBC Bank USA, dawniej Marine Midland Bank. Utworzyli Master Charge lub kartę międzybankową, która zyskała na znaczeniu w 1969 roku.

Do 1970 roku ICA nawiązała współpracę z Eurocard, tworząc sojusz, który przyciągnął pierwszych japońskich członków. Dołączyły kolejne instytucje finansowe z Australii i Afryki, a ICA została przemianowana na Mastercard International. Dalsza ekspansja w Ameryce Łacińskiej i Azji nastąpiła w latach 80-tych.

Obecnie karty debetowe i kredytowe MasterCard krążą w ponad 210 krajach i terytoriach i akceptują około 150 walut. Jest drugim co do wielkości wydawcą kart kredytowych, który współpracuje z ponad 25 000 instytucji finansowych. Gracze MasterCard muszą przesłać unikalny kod PIN podczas transakcji w nowe kasyna online. Karty umożliwiają użytkownikom korzystanie z tokenizacji zamiast podawania 16-cyfrowego numeru karty.

Wpłać kartą MasterCard w nowych kasynach online

Gracze mogą łatwo otrzymać wybraną kartę MasterCard w jednym z banków członkowskich. Nowe kasyna akceptujące depozyty MasterCard sprawiają, że proces przebiega bezproblemowo, umożliwiając graczom obstawianie zakładów na najlepsze nowe gry kasynowe jak najszybciej. Aby dokonać wpłaty za pomocą karty MasterCard, należy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Uzyskaj kartę wydaną przez MasterCard. Niezależnie od tego, czy jest to karta debetowa, karta przedpłacona, czy karta kredytowa, można ją powiązać z kontem bankowym w celu ułatwienia płatności.
  2. Zarejestruj się w nowym kasynie MasterCard. Najlepsze witryny są prezentowane na tej stronie.
  3. W kasynie online przejdź do Kasjer i kliknij Depozyty.
  4. Od wiele metod wpłaty, podświetl MasterCard, która jest wyświetlana z jej logo.
  5. Określ, ile wpłacić jako depozyt i uzupełnij kwotę.
  6. Wprowadź 16-cyfrowy numer karty, 3-cyfrowy kod CVV i datę ważności, jeśli jest to pierwszy raz.
  7. Potwierdź transakcję za pomocą wszelkich danych KYC zgodnie z wymaganiami banku wydającego.

W zależności od nowego wybranego kasyna online, gracze MasterCard mogą wpłacić od 10 $. Niektórzy gracze na wysokich obrotach wpłacają nawet 10 000 $ lub więcej. Nie ma żadnych opłat manipulacyjnych, a transfer trwa kilka minut po potwierdzeniu i zatwierdzeniu danych użytkownika.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak