Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online Moneta

Moneta to metoda płatności, która stała się bardzo popularna w Federacji Rosyjskiej i jest używana przez większość rosyjskich kasyn. Działa jako cyfrowy portfel do płatności online, idealny podczas rejestracji w nowym kasynie online.

Jest to największy tego typu system w Rosji. Firma współpracuje z ponad dwoma tuzinami firm oferujących usługi płatnicze. Zaletą korzystania z tego typu systemu jest to, że użytkownik może oddzielić swoje transakcje online w nowych kasynach od danych konta bankowego. Proces jest łatwy w użyciu i może pomóc w ochronie danych osobowych.

O MonetaDepozyt w Moneta
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

O Moneta

Moneta stała się najbardziej popularna w firmach Federacji Rosyjskiej. Firma została założona w 2005 roku i jest własnością NCO Moneta.ru (LLC). Wkrótce stało się popularną metodą płatności podczas gry w nowe kasyna online. Firma otrzymała licencję Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej. Jest to postrzegane jako gwarancja jakości i niezawodności świadczonych przez nią usług.

Moneta obsługuje tylko cztery waluty. Są to rubel rosyjski, euro, dolar amerykański i funt brytyjski. Każdy, kto chce używać Monety jako metody płatności w preferowanym nowym kasynie online, musi najpierw sprawdzić, czy jest to akceptowana metoda płatności.

Należy zauważyć, że większość kasyn, które kierują swoje usługi do klientów z siedzibą w USA, nie akceptuje Monety jako metody płatności, więc każdy, kto mieszka w USA, może być zmuszony do poszukania nowego kasyna online, które ma siedzibę w innym miejscu, jeśli chce korzystać z Monety.

Większość brytyjskich kasyn akceptuje graczy mieszkających w Rosji, więc możliwe jest użycie Monety jako metody płatności, jeśli masz siedzibę w Wielkiej Brytanii, ponieważ łatwo jest przeprowadzić konwersję między walutami.

Depozyt w Moneta

Wpłaty do e-portfela Moneta można dokonywać za pomocą różnych metod, w tym Visa i Mastercard oraz PaySpark. Oprócz Monety istnieje również możliwość korzystania z innych e-portfeli, takich jak Neteller. Każdy, kto chce przelać pieniądze między portfelami Moneta, może to zrobić natychmiast. Teraz gracze mogą przejść do nowego konta w kasynie online, wybrać Moneta jako opcję wpłaty, a następnie przejść do sfinalizowania transakcji.

Wypłata pieniędzy z Monety jest dość łatwa. Jednak proces ten może potrwać kilka dni, ponieważ transakcja musi zostać zweryfikowana. Po zakończeniu tego procesu środki powinny pojawić się na koncie bankowym użytkownika w ciągu jednego dnia. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty za pomocą Monety są płynniejsze niż standardowe przelewy bankowe.

Ponieważ Moneta jest akceptowana jako metoda płatności przez wiele nowych kasyn online, możliwe jest, że użytkownik może przeprowadzić transakcję za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego, jeśli kasyno obsługuje grę mobilną.

Dzienne limity depozytów będą zależeć od używanego nowego kasyna, a także od wszelkich limitów stosowanych przez bank danej osoby, dlatego ważne jest, aby gracz skonsultował się ze swoim bankiem przed zakończeniem transakcji, aby upewnić się, że nie ma żadnych ograniczeń, które będą wstrzymywać proces.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak