Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online Payz

Payz to europejska usługa płatności za pomocą portfela elektronicznego, która umożliwia użytkownikom stosunkowo łatwe przeprowadzanie transakcji. Oprócz podstawowych funkcji e-portfela, przechowywania i transferu środków, zapewnia użytkownikom możliwość wypłaty środków za pomocą przedpłaconej karty debetowej zwanej ecoCard. Klienci mogą go używać do przesyłania środków swoim kontaktom, wypłacania środków i dokonywania płatności na rzecz sprzedawców, takich jak nowe kasyna online.

Jeśli chodzi o wykorzystanie Payz w nowych kasynach online, jest to jedna z niewielu metod płatności online, które podwajają się jako opcja wpłat i wypłat.

Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online Payz
O PayzWpłać za pomocą Payz
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

O Payz

Założona w Wielkiej Brytanii w 2000 roku firma Payz, czyli Payz, działa na rynku już od dwudziestu lat, obsługując miliony klientów na całym świecie. Marka Payz jest własnością i jest zarządzana przez firmę Psi Pay Limited, posiadającą licencję wydaną przez Financial Conduct Authority na świadczenie usług płatności elektronicznych.

Dwudziestoletnia obecność Payz w branży płatności online czyni go prawdziwym pionierem w krajobrazie portfeli cyfrowych. Ten e-portfel został początkowo wprowadzony na rynek pod nazwą ecoCard i skupiał się na przetwarzaniu płatności online za pomocą ekokarta dla maksymalnego bezpieczeństwa i poufności. Po dodaniu szeregu funkcji i produktów finansowych firma zmieniła nazwę na Payz, jaką znamy dzisiaj. Usługi finansowe oferowane obecnie przez Payz obejmują:

  • Karta
  • Konto
  • Konto firmowe Payz
  • Karta wirtualna
  • Konto sprzedawcy Payz

Dziś Payz wyróżnia się jako jeden z wiodących dostawców usług e-portfeli na świecie. Szczyci się oferowaniem „natychmiastowych, bezpiecznych i wygodnych usług finansowych na całym świecie”. Tak naprawdę, Payz cieszy się ogromną popularnością w branży gier online.

Warto również dodać, że ta metoda płatności jest szczególnie popularna w nowe kasyna online które oficjalnie akceptują Payz jako metodę płatności w grach hazardowych. Ta metoda płatności w kasynie online jest szczególnie popularna w Kanadzie, Australii i Niemczech, gdzie jest ona oficjalną metodą płatności.

Wpłać za pomocą Payz

Depozyt w nowym kasynie online która akceptuje Payz, powinno być przedsięwzięciem bezproblemowym. Przed dokonaniem wpłaty nowi użytkownicy powinni zacząć od odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Payz i zarejestrowania się w celu założenia konta. Proces ten może zakończyć się sukcesem jedynie po przesłaniu wymaganych danych osobowych i finansowych oraz zaakceptowaniu regulaminu.

Po pomyślnej certyfikacji użytkownicy powinni udać się do nowego, wybranego przez siebie kasyna Payz. Użytkownik musi jedynie wybrać opcje Payz w kasynie, a następnie wprowadzić kwotę do wpłaty. Spowoduje to przekierowanie ich na stronę internetową Payz w celu potwierdzenia płatności przy użyciu ich danych uwierzytelniających (poznaj informacje o swoim kliencie (KYC)).

Terminy i limity depozytów

Czas potrzebny do odzwierciedlenia wpłaty na koncie Payz zwykle zależy od sposobu, w jaki użytkownik zdeponował swoje środki. Zwykle wpłaty przy użyciu kart kredytowych i debetowych powinny być natychmiastowe. W przypadku przelewów bankowych czas realizacji może być dłuższy, powiedzmy do pięciu dni.

Przesyłając środki do nowych kasyn online, depozyty powinny być natychmiastowe. Warto jednak zauważyć, że czas ten jest zwykle powiązany z wewnętrzną polityką kasyna. Ale ogólnie rzecz biorąc, większość kasyn będzie miała środki dostępne natychmiast po ich zdeponowaniu.

Zwykle nie ma żadnych ograniczeń dla graczy dokonujących wpłat za pomocą Payz. W większości przypadków to kasyno ustala maksymalne limity wpłat, ale Payz tego nie robi. Wszystko, czego potrzeba ze strony sprzedawcy, to kontrole KYC w celu potwierdzenia transakcji.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak