Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online WebMoney

WebMoney to jedna z wiodących globalnych metod rozliczania płatności online. Dostawca płatności online może pochwalić się solidnym systemem, który umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności online oraz bezpieczne wysyłanie i otrzymywanie środków po konkurencyjnych stawkach.

W świecie hazardu liczą się partnerzy bankowi kasyna. Najlepsze nowe kasyna online, do których można dołączyć, muszą mieć niezawodne metody płatności online. Tacy dostawcy płatności gwarantują zawsze bezpieczną i bezpieczną bankowość. Ułatwiają również płynną bankowość i szybkie transakcje, dzięki czemu gracze mogą bezproblemowo wejść do gry. Kursy transakcyjne również powinny być przyjazne. Jednym z takich rozwiązań płatności online jest WebMoney.

Lista nowych 10 bezpiecznych kasyn online WebMoney
Wpłać za pomocą WebMoneyCo to jest WebMoney?
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Wpłać za pomocą WebMoney

WebMoney jest preferowanym rozwiązaniem płatności online dla wielu operatorów kasyn online. Usługa pozwala graczom szybko załadować swoje konta w kasynie WebMoney. Co więcej, usługa WebMoney jest dostępna w kilkudziesięciu krajach.

Największą zaletą WebMoney jest fakt, że jest to metoda płatności online zorientowana na hazard. W przeciwieństwie do wielu dostawców usług płatniczych, którzy unikają hazardu, WebMoney jest otwarte zarówno dla nowych kasyn online, jak i istniejących przedsięwzięć hazardowych.

Kolejną wspaniałą cechą tego eWallet są szybkie transakcje. W przeciwieństwie do większości portfeli elektronicznych, których przetwarzanie transakcji trwa wieki, depozyty WebMoney pojawiają się na kontach graczy w ciągu kilku minut. Jednak w niektórych odosobnionych przypadkach może to potrwać kilka godzin. Wreszcie, WebMoney to niedrogi dostawca płatności online z bardzo niskimi opłatami transakcyjnymi. Co ciekawe, nie ma opłat miesięcznych ani opłat za prowadzenie konta.

WebMoney to rzeczywiście fantastyczna metoda wpłacania pieniędzy do kasyn.

Jak działa usługa WebMoney?

Gracze uprawnieni do korzystania z WebMoney muszą najpierw posiadać konto w konkretnym kasynie WebMoney. Wymagane jest również konto WebMoney i numer identyfikacyjny WebMoney.

Następnie przejdź do kasy lub sekcji bankowej witryny kasyna i wybierz opcję „WPŁATA”, aby załadować konto. Następnie wybierz WebMoney jako preferowaną metodę. Potem reszta procesu jest całkiem prosta.

Co to jest WebMoney?

WebMoney, którego właścicielem i operatorem jest WM Transfer Ltd., jest jednym z najpopularniejszych metody wpłat kasyna służą graczom.

System rozliczania płatności online powstał w 1998 roku w Rosji. Co ciekawe, została zapoczątkowana jako międzynarodowa usługa przekazów pieniężnych, w której głównym celem był dolar amerykański. Dzieje się tak dlatego, że w czasie rosyjskiego kryzysu finansowego w 1998 roku (kryzys rubla), w kraju borykającym się z kryzysem gospodarczym panował duży popyt na dolara amerykańskiego.

WebMoney rozszerzył swój zasięg w 2015 roku, nabywając licencję Financial Conduct Authority (FCA), co pozwoliło mu oferować usługi pieniądza elektronicznego w Europejskim Obszarze Gospodarczym.

WebMoney to znana marka w branży płatności online, która na początku 2020 r. ma ponad 41 milionów użytkowników, 300 000 użytkowników tygodniowo i 100 000 sprzedawców. Chociaż firma była w centrum uwagi rządów i organów nadzoru finansowego, jest to legalna metoda płatności online, która gracze mogą ufać.

Odkąd gracze nie potrzebują konta bankowego, aby korzystać z tej usługi, zbawiło to branżę hazardową. To powiedziawszy, gracze mogą ukryć swoją tożsamość, ponieważ transakcje mają pewien poziom anonimowości.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak