Czterech największych amerykańskich graczy w pokera online roku… 2020

Poker

2021-10-02

Ethan Tremblay

Rok 2020 rzucił światu wiele wyzwań, ale jedna rzecz pozostała niezmienna. Poker kontynuowany.

Czterech największych amerykańskich graczy w pokera online roku… 2020

Wraz z postępem 2020 roku pandemia położyła kres turniejom na żywo w większości części świata i nagle poker online stał się największą grą w (dowolnym) mieście. Fani pokera pozostali przyklejeni do swoich ekranów, ponieważ niektórzy z najbardziej utalentowanych i opanowanych graczy na świecie podnieśli stawki i rozwinęli grę, którą kochają.

Trochę starej gwardii i trochę nowych - oto 4 największych amerykańskich graczy z 2020 roku.

Justin Bonomo – Ameryka

Justin Bonomo zapowiedział się w świecie pokera w wieku 16 lat, aw wieku 21 lat został najmłodszym graczem, który wziął udział w transmitowanym przez telewizję stole finałowym podczas European Poker Tour French Open w Deauville we Francji. W czerwcu 2020 r. Bonomo zabrał do domu 1 775 000 $ i został pierwszym graczem, który wygrał trzy tytuły SHRB. Teraz drugi na liście wszechczasów wygrywających turnieje na żywo, ten prawdziwy pokerowy idol jest prawdopodobnym pretendentem do tytułu Global Poker Index Player of the Year.

Alex Foxen - Ameryka

Alex Foxen rozpoczął swoją karierę pokerową od wygrania pierwszego turnieju World Series of Poker, w którym wziął udział w wieku 21 lat. Na poważnie zaczął grać dopiero dwa lata później, przechodząc z gry online do gry na żywo w 2016 roku. Toby Joyce na World Poker Tour (WPT) Five Diamond World Poker Classic z wypłatą w wysokości 1,7 miliona dolarów i pierwszym tytułem WPT. Forma Foxena była kontynuowana: rok 2020 również zakończył się zwycięskim stylem dla 29-latka z Cold Spring Harbor w stanie Nowy Jork. W grudniu zmiażdżył finałowe turnieje high-roller w Wynn Poker Room w Las Vegas. Wygranie jednego i dwukrotne ukończenie drugiego miejsca (w masce)!) uczynił go niekwestionowaną gwiazdą trzydniowego, prawdziwego wydarzenia.

Daniel Negreanu - Ameryka

Z majątkiem netto wynoszącym około 42 miliony dolarów, „Kid Poker” jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych pokerzystów na świecie. Legendarna zdolność kanadyjskiego profesjonalisty do odczytywania swoich przeciwników i dostosowywania swojego stylu gry jest jednym z powodów, dla których jako jedyny zdobył bransoletki World Series w Australii, Europie i Las Vegas łącznie.

Negreanu wszedł do Hall of Fame w 2014 roku, gdzie rozpoczął się długotrwały feud z innym pro Dougiem Polkiem. W 2020 roku Negreanu publicznie przyjął zaproszenie Polka na mecz o wysokie stawki, zgadzając się na rozdanie 200/400 USD za co najmniej 12 500 rozdań. Gry rozpoczęły się 4 listopada sesją na żywo, a pozostała część wyzwania była obecnie dostępna online w momencie pisania tego tekstu.

Phil Ivey - Ameryka

Phil Ivey, długoletni profesjonalista z szacowanymi 30 milionami dolarów wygranych w turniejach na żywo, pozostał w grze w 2020 roku, grając w pokera online, dodając do swoich szacowanych 20 milionów dolarów wygranych online i przypominając fanom, że może odnieść sukces na każdym etapie.

Posmakował słodkiego sukcesu w wysokości 1,4 miliona dolarów, który obejmował wygraną i drugie miejsce w dwóch turniejach z pulą 50 000 dolarów w Soczi w Rosji. Często określany mianem „Tygrysiego Lasu pokera”, 44-latek urodzony w Riverside w Kalifornii obecnie nazywa Las Vegas domem i jest uważany przez niektórych za najlepszego konkurenta w historii pokera (całkiem zaszczyt). Ivey słynie z tego, że zachowuje spokój, gdy sprawy stają się trudne, a jego niezwykła zdolność do samokontroli ma zastraszać innych graczy.

Aktualności

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?
2022-07-20

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?

Wiadomości