Oto najlepsze strony pokerowe online na rok 2022

Poker

2022-01-02

Eddy Cheung

Jaka jest najlepsza strona internetowa, na której możesz spotkać się z kumplami i? grać w karty i pokera?

Oto najlepsze strony pokerowe online na rok 2022

W poniższym przewodniku nadałem priorytet stronom internetowym, które zapewniają pokera jako podstawową grę. To najlepsze strony do gry w pokera w 2022 roku.

Klasyczny i wieloletni powracający na listę — 888 Poker

888 Poker jest jedną z najbardziej znanych i najskuteczniejszych stron pokerowych w tym roku. Jest to produkt 888 Holdings i jednej z najbardziej uznanych marek hazardowych na świecie.

888 Poker działa poprzez profesjonalnie zaprojektowaną stronę internetową ze szczegółowymi przewodnikami, jak grać w różne gry, wpłacać i otrzymywać bonusy. Możesz odkryć książki o pokerze, strategie i przewodniki po zasadach dla różnych wariantów pokera.

Jeśli chodzi o bonusy, 888 Poker dopasowuje Twój pierwszy depozyt w 100% do 400 $. Możesz wykorzystać te pieniądze w prawie wszystkich wariantach pokera na stronie: Omaha, Texas Hold'em, SNAP, 5-Card Draw, Three-Card Stud i turnieje na żywo.

Jeden z najstarszych graczy w bloku — Poker Stars

Poker Stars to najprawdopodobniej największy serwis pokerowy na świecie. Jest również wspierany i sponsorowany przez wiele znanych osobistości: między innymi Neymara, Cristiano Ronaldo, Rafaela Nadala i Jennifer Shahade.

Jako znana na całym świecie strona pokerowa, Poker Stars każdego dnia przyciąga tysiące graczy. Oznacza to, że nie ma szans, abyś odwiedził stronę i nie znalazł kogoś lub grupy ludzi do zabawy.

Najlepszą częścią Poker Stars jest to, że niektóre z jej gier są dostępne za darmo, a na stronie jest mnóstwo multimediów, więc zrozumienie pokera i utrzymywanie kontaktu z jego najnowszymi dramatami jest łatwe.

Party Poker — strona pokerowa dla wszystkich

Ci goście są głównym konkurentem Poker Stars.

W przeciwieństwie do wielu witryn hazardowych, Party Poker nie przytłacza Cię siatką gier. Zamiast tego zawiera kilka turniejów i gier, w które możesz grać. Następnie możesz przewijać różne kategorie, aby dowiedzieć się więcej o operatorze.

Zawiera również pomocny zegar, który odlicza liczbę godzin pozostałych do następnego dużego turnieju. Istnieje jednak również kategoria dla zaplanowanych turniejów, aby nadążyć za konkursami i miejsce, w którym można sprawdzić coroczne serie firmy.

Pokerowa strona gwiazd — Full Tilt Poker

Z niesamowity bonus za wprowadzenie, Przyznaje ci 30 $ natychmiast po utworzeniu konta i do 600 $ po dokonaniu wpłaty. Podobnie jak Party Poker, Full Tilt Poker stale poszerza swoje portfolio — zawiera kasyno z automatami do gry, wideo pokerem i grami karcianymi RNG.

Będąc marką zbudowaną na oferowaniu turniejów pokerowych, nie ma popularnej odmiany pokera, której nie znajdziesz na stronie internetowej. Jest Texas Hold'em. Potem jest Draw: 5-card, 2-7-triple draw, a nawet Badugi.

Full Tilt Poker jest obsługiwany przez te same osoby, które są właścicielami Poker Stars — The Stars Group. W rezultacie obie strony mają wiele podobieństw. Na przykład Full Tilt oferuje również miejsce do nauki pokera. Dodatkowo ma wiele turniejów dla różnych graczy.

Aktualności

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?
2022-07-20

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?

Wiadomości