Oto najlepsze strony pokerowe online na rok 2022

Poker

2022-01-02

Eddy Cheung

Jaka jest najlepsza strona internetowa, w której możesz spotykać się ze znajomymi oraz grać w karty i pokera? W poniższym przewodniku nadałem priorytet stronom, w których poker jest podstawową grą. Oto najlepsze strony internetowe do gry w pokera w 2022 roku.

Oto najlepsze strony pokerowe online na rok 2022

Klasyczny i wieloletni powracający na listę — 888 Poker

888 pokera jest jedną z najbardziej znanych i najlepiej prosperujących witryn pokerowych w tym roku. Jest produktem 888 Holdings i jednej z najbardziej uznanych marek hazardowych na świecie.

888 Poker działa poprzez profesjonalnie zaprojektowaną stronę internetową ze szczegółowymi przewodnikami, jak grać w różne gry, wpłacać i odbierać bonusy. Możesz odkryć pokerowe książki, strategie i przewodniki po zasadach dla różnych wariantów pokera.

Jeśli chodzi o bonusy, 888 Poker dorównuje Twojemu pierwszemu depozytowi 100% aż do 400 $. Możesz wykorzystać te pieniądze na prawie wszystkie warianty pokera na stronie: Omaha, Texas Hold'em, SNAP, 5-Card Draw, Three-Card Stud i turnieje na żywo.

Jeden z najstarszych graczy w bloku - gwiazdy pokera

Poker Stars to najprawdopodobniej największa strona pokerowa na świecie. Jest również wspierany i sponsorowany przez wielu celebrytów: Neymara, Cristiano Ronaldo, Rafaela Nadala i Jennifer Shahade, by wymienić tylko kilka.

Jako znana na całym świecie witryna pokerowa, Poker Stars każdego dnia przyciąga tysiące graczy. Oznacza to, że nie ma szans, abyś odwiedził witrynę i nie znalazł kogoś lub grupy osób do gry.

Najlepszą częścią Poker Stars jest to, że niektóre z jej gier są dostępne za darmo, a na stronie jest mnóstwo mediów, więc zrozumienie pokera i pozostawanie w kontakcie z najnowszymi dramatami jest łatwe.

Party Poker — strona pokerowa dla wszystkich

Ci faceci są głównym konkurentem Poker Stars.

W przeciwieństwie do wielu witryn hazardowych, Party Poker nie przytłacza cię siatką gier. Zamiast tego zawiera kilka turniejów i gier, w które możesz zagrać. Następnie możesz przewijać różne kategorie, aby dowiedzieć się więcej o operatorze.

Zawiera również pomocny licznik czasu, który odlicza liczbę godzin pozostałych do następnego dużego turnieju. Istnieje jednak również kategoria zaplanowanych turniejów, aby nadążyć za konkursami, oraz miejsce, w którym można sprawdzić coroczną serię firmy.

Pokerowa strona gwiazd — Full Tilt Poker

z niesamowity bonus powitalny, przyznaje ci 30 $ natychmiast po utworzeniu konta i do 600 $ po dokonaniu wpłaty. Podobnie jak Party Poker, Full Tilt Poker stale poszerza swoje portfolio — zawiera kasyno z automatami do gry, pokerem wideo i grami karcianymi RNG.

Będąc marką opartą na oferowaniu turniejów pokerowych, nie ma popularnej odmiany pokera, której nie znajdziesz na stronie. Jest Texas Hold’em. Potem jest Draw: 5-kartowy, 2-7-potrójny remis, a nawet Badugi.

Full Tilt Poker jest obsługiwany przez tych samych ludzi, którzy są właścicielami Poker Stars — The Stars Group. W rezultacie obie strony mają wiele podobieństw. Na przykład Full Tilt oferuje również miejsce do nauki pokera. Dodatkowo posiada liczne turnieje dla różnych graczy.

Aktualności

Jak w pełni wykorzystać swoje doświadczenie w kasynie
2023-01-31

Jak w pełni wykorzystać swoje doświadczenie w kasynie

Wiadomości