Slots

April 6, 2022

Armadillo Studios debiutuje na swoim pierwszym gnieździe: 15 Armadillos

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Armadillo Studios powstało w 2021 roku w Miami na Florydzie. Jednak ten twórca trafił na pierwsze strony gazet, gdy ogłosił oficjalną premierę 15 Armadillos w USA. Chociaż studia Armadillo są nowe na scenie iGaming, ich najnowsza produkcja dowodzi, że mają wszystko, czego potrzeba, aby zostać liderem w morzu automatów online. Ta gra ugruntowała swoją pozycję wśród najlepszych gier slotowych online na świecie dzięki wciągającej scenerii i realistycznym zwierzętom.

Armadillo Studios debiutuje na swoim pierwszym gnieździe: 15 Armadillos

Od samego początku programiści celowo starali się, aby każdy spin oferował świeże wrażenia. Ten automat wideo 5x3 jest teraz „nowym dzieciakiem w okolicy” i chce połączyć swoje aspekty wysokiej zmienności z naturalnym pięknem Everglades.

The 15 Armadillos ma wartość zwrotu dla gracza (RTP) na poziomie 94,7%, co jest hojne jak na jego standardy. Ponadto ten pięciobębnowy, trzyrzędowy i 253-drożny automat do gry łączy różnorodne kolekcje symboli, które oferują graczom zaczarowane możliwości.

W tej chwili Spearhead Studios ma wyłączne prawo do dystrybucji gry. I wykonali doskonałą robotę w tym, co robią, biorąc pod uwagę, że gra jest już certyfikowana na sześciu rynkach międzynarodowych.

Szczegóły gry

15 Armadillos obejmuje różne funkcje, takie jak pięć darmowych spinów, kolekcje symboli, ponowne obroty i link do Armadillo. W ten sposób graczom oferuje się różnorodne solidne kombinacje funkcji, które prowadzą do niezbadanych doświadczeń każdej sesji.

W normalnej rozgrywce gracze wykorzystują kolekcje symboli i lukratywne bonusy. Rozpoczynając od ponownego zakręcenia dzikimi symbolami, każdy gracz, który trafi jeden lub więcej dzikich symboli, otrzyma ponowne zakręcenie po wypłaceniu wszystkich wygranych. Co więcej, jeśli co najmniej jeden Wild wyląduje na bębnach podczas ponownego obrotu, gracz otrzymuje kolejny zwrot. A jeśli po zakończeniu ponownych obrotów na bębnach pojawią się co najmniej trzy symbole Wild, uruchomiona zostanie funkcja bonusowa gry.

15 Armadillos oferuje graczom szansę na wielokrotne wygrane dzięki dzikim ponownym obrotom, możliwości budowania mocy zwierząt po kolejnych wygranych oraz możliwości aktywacji Armadillo Link (10 000-krotny jackpot w grze). Inne wyjątkowe funkcje obejmują darmowe spiny American Eagle i Otter.

Komentarz od CEO

David Stoveld, dyrektor generalny Armadillo Studios, chciał pochwalić ich sukces jako pioniera jednego z wielu tytułów automatów. Dyrektor generalny podkreślił również znaczenie scenerii Everglades, która dodatkowo nadała ton innowacyjnemu podejściu studia, w którym wykorzystuje się naturalne elementy, aby zapewnić graczom pulsujące i satysfakcjonujące wrażenia.

Dalsze znaczenie miało zaangażowanie Armadillo Studio w oferowanie większej liczby tytułów tego rodzaju. Styczeń był dla firmy rokiem spełnienia marzeń, ale to tylko pierwszy z wielu dobrych miesięcy, które nadejdą, a ich kolejny tytuł Królowej Egiptu ma trafić na pierwsze strony gazet w nadchodzących miesiącach.

Zaangażowanie zespołu w oferowanie imponujących tytułów automatów pozostaje na kursie. Niedawne partnerstwo z Amandą Nunes pozwoliło studio udokumentować bogatą karierę tego brazylijskiego mistrza sztuk walki w grze na automatach. Wiarygodne doniesienia mówią, że ta gra może ukazać się jeszcze w 2022 roku.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych
2024-05-16

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych

Wiadomości