Wiadomości

October 16, 2023

Angela Goodwin została mianowana na stanowisko kierownicze w Scientific Games

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Firma Scientific Games ogłosiła mianowanie Angeli Goodwin do nadzorowania działań w ramach cieszącego się dużym uznaniem programu do zarządzania grami błyskawicznymi. Goodwin została członkiem Scientific Games w 2007 roku, gdzie obecnie pełni funkcję Wiceprezesa ds. Operacyjnych SGEP. 

Angela Goodwin została mianowana na stanowisko kierownicze w Scientific Games

Posiada ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe i szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie produkcji loteryjnych produktów błyskawicznych i zarządzania nimi. Program Rozszerzonego Partnerstwa Scientific Games oferuje kompleksową administrację portfelami gier błyskawicznych dla ponad 20 partnerskich operatorów loterii. Programy SGEP nadzorują produkty błyskawiczne o łącznej rocznej wartości sprzedaży na całym świecie wynoszącej 39,6 miliarda dolarów.

John Schulz, Prezydent Ameryk i Global Instant Products ds Gry naukowe: 

„Angela posiada wrodzone zdolności przywódcze, wszechstronną filozofię zarządzania i głębokie zrozumienie naszych operacji SGEP. Oczekuje się, że te cechy pozwolą jej zaoferować strategiczną wizję rozwoju programu i ułatwić rozwój naszym klientom loterii poprzez odpowiedzialne zwiększanie wydajności produkty błyskawiczne.”

Od chwili powstania w 1985 r. programy SGEP podlegają ciągłemu rozwojowi. Te programy pomagają operatorzy loterii w ulepszaniu swojego portfolio produktów poprzez świadczenie usług takich jak zarządzanie portfelem i projektowanie gier. Ponadto wykorzystują analitykę opartą na danych, zaawansowaną logistykę, usługi licencjonowanych marek oraz wsparcie sprzedaży detalicznej i marketingu w celu optymalizacji loteria operacje. Firma zamierza poszerzyć swoją gamę usług i produktów, obejmując cztery kluczowe elementy programów SGEP: rozwiązania produktowe, ulepszoną logistykę, optymalizację sprzedaży detalicznej i zaangażowanie cyfrowe.

Goodwin będzie nadzorować działania operacyjne zespołu biegłych specjalistów w zakresie zarządzania produktami w działach SGEP firmy w regionie Stany Zjednoczone. Na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za współpracę z klientami loterii oraz współpracę z zespołami sprzedaży, marketingu i relacji z rządem firmy. Dodatkowo będzie wspierać zamówienia SGEP i badać nowe perspektywy biznesowe.

Przed objęciem obecnego stanowiska Goodwin była starszym dyrektorem ds. operacji SGEP i globalnych produktów błyskawicznych w Scientific Games. Awansowała na różnych stanowiskach w firmie, zaczynając od stanowiska koordynatora ds. produkcji gier błyskawicznych.

Goodwin, który obecnie ma siedzibę firmy programisty w obszarze metropolitalnym Atlanty, posiada tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania biznesem uzyskany na Georgia Southwestern State University.

Przed tą nominacją firma Scientific Games z dumą ogłosiła, że ​​jest zaszczycona otrzymaniem tej nagrody dwie nagrody Cummutas 2023 za zaangażowanie i doskonałość w praktykach odpowiedzialności społecznej. W sierpniu firma SG wprowadziła przełomowe rozwiązanie Centrum gier iLottery oraz program partnerski.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych
2024-05-16

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych

Wiadomości