Wiadomości

September 7, 2023

Betsoft zaprasza graczy do zbierania bogactw w kwietniowej Furii i Komnacie Skarabeuszów

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Betsoft Gaming, wiodący dostawca automatów online, ogłosił swój najnowszy automat o tematyce starożytnego Egiptu, April Fury and the Chamber of Scarabs. W tej grze gracze będą towarzyszyć nowej bohaterce dewelopera (April) w przygodzie mającej na celu odkrycie starożytnych skarbów Egiptu. Posiada wiele funkcji, które pomogą graczom w wykonaniu ich misji, w tym Hold & Win, Paying Wilds i Free Spins. Maksymalna nagroda w Komnacie Skarabeuszów wynosi 4000-krotność stawki!

Betsoft zaprasza graczy do zbierania bogactw w kwietniowej Furii i Komnacie Skarabeuszów

The automat internetowy zabiera graczy w głąb grobowca faraona, który pozostawał nienaruszony od wieków. Ta 5-bębnowa gra z 20 liniami wypłat pozwala graczom skorzystać z legendarnego bogactwa, a symbole takie jak pochodnia, zwój i symbole kielicha nagradzają graczy, gdy wyruszają na poszukiwanie monety Złoty Skarabeusz. Znalezienie sześciu lub więcej monet uruchomi funkcję Hold & Win.

Gry Betsoft mówi, że gracze mogą pomnożyć swoją stawkę od 1x do 500x. Następnie otrzymają trzy respiny, które po zebraniu dowolnego nowego Skarabeusza zostaną zresetowane do pierwotnej wartości. Po wyczerpaniu wszystkich obrotów lub wypełnieniu bębnów dodatkowymi skarabeuszami, gra obliczy nagrody, a Złote skarabeusze obsypią je nagrodami przed zakończeniem gry Hold & Win.

Jak wie każdy doświadczony poszukiwacz skarbów, grobowce faraona zawsze mają tajny schowek, a kwietniowa furia i komnata skarabeuszy nie są wyjątkiem! Gdy April będzie czujnie wkraczać do ciemnych grobowców, rolki będą się obracać, a nietoperze odlecą w ponurą noc.

Gracze na najlepsze nowe strony kasyn możesz znaleźć jeszcze większe wygrane, zbierając co najmniej trzy złote symbole Scatter na planszy. Gdy klucze wejdą do zamków, oczy faraona rozbłysną na zielono, a jego grzmiący głos uruchomi Bonus darmowych spinów. Gracze otrzymają aż dziewięć darmowych spinów, podczas których będą mogli aktywować funkcję Hold & Win, aby zdobyć królewską fortunę.

W międzyczasie Głowa Lwa jest dzika i pojawia się na dowolnym bębnie. The programista mówi, że ta ikona może zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem złotych skarabeuszy i kluczowych symboli rozproszonych. Co więcej, gdy na bębnach pojawią się dwa, trzy, cztery lub pięć symboli Wild, wypłaty stają się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Fani Betsoftu z utęsknieniem czekali na kolejny dodatek od twórcy oprogramowania. Życzenie spełnione, automat o tematyce magicznej, był ostatnim dodatkiem firmy wydanym w lipcu. Wcześniej firma zapraszała graczy do skosztowania smakołyków na ulicach Chin Pho Sho.

Anastasia Bauer, dyrektor ds. zarządzania kontami w Betsoft Gaming, skomentowała:

„Projekt umożliwiający jednoczesne uruchomienie funkcji Hold & Win i Free Spins staje się zarówno znakiem rozpoznawczym firmy Betsoft, jak i szansą, do której nasi gracze wracają wielokrotnie. April Fury and Chamber of Scarabs, prezentując obie te funkcje, jest wizualnie oszałamiającym automatem z nową bohaterką. Znaczący potencjał wygranej w wciągającym motywie poszukiwania skarbów z pewnością będzie wielkim hitem wśród naszych klientów

Aktualności

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count

Wiadomości