EGT wyświetla zakres treści na tegorocznym Irish Gaming Show

Wiadomości

2023-03-06

Benard Maumo

Irish Gaming Show to coroczne wydarzenie, które przyciąga najlepszych dostawców oprogramowania do gier, aby prezentować i sprzedawać swoje produkty. Edycja 2023 odbyła się w dniach 7-8 marca, a EGT, wiodący deweloper automatów online, zaprezentował swoją ofertę na stoiskach 1-4. 

EGT wyświetla zakres treści na tegorocznym Irish Gaming Show

W oficjalnym oświadczeniu prasowym firma twierdzi, że podtrzyma swoją tradycję prezentowania unikalnej różnorodności treści na wystawie na stoiskach 1-4. 

Pierwsze na liście są automaty do gry z „General Series”, zyskujące popularność wśród graczy i operatorów. EGT Interaktywne mówi, że ten produkt będzie miał ekscytujący wygląd z bezramkowym wyświetlaczem HD, zgodnym z najnowszymi trendami.

Krzesła VIP to kolejne produkty EGT, które zwrócą na siebie uwagę na imprezie. Dostawca zawartości twierdzi, że modele VIP poprawiają wrażenia z gry dzięki multimedialnym fotelom. Te modele dają graczy w najlepszych kasynach online pełną kontrolę nad podstawowymi funkcjami gry, w tym nad dźwiękiem. 

Krzesła są zasilane przez nową platformę Exciter IV i będą dostarczane wraz z wieloma grami General i Power Series. Najpopularniejszy produkt z jackpotem Bell Link, który zwiększa wygrane i rozrywkę, będzie również zawierał modele VIP. 

Tymczasem firma pokaże swoje dwa terminale do gry wieloosobowej: G32 T i G RSA. Ten pierwszy ma 32-calowy panoramiczny ekran z wbudowanym ekranem dotykowym, który zapewnia lepszą interakcję i ergonomię. Terminal G RSA zapewnia łączność z dowolną stacją odtwarzania EGT.

Spider, system zarządzania kasynem, pokaże również, dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie do zarządzania operacjami w kasynie. 

Ponadto EGT Digital, spółka zależna Euro Games Technology, zaprezentuje również swój wybór produktów do gier. Obejmuje to automaty online, gry natychmiastowe, jackpoty i platformę bukmacherską X-Nave.

Stefan Dimov, dyrektor EGT w Portugalii, Irlandii i Irlandii Północnej, wyraził przekonanie, że Irish Gaming Show 2023 odniesie sukces dla firmy, powołując się na imponujący wybór produktów EGT. Urzędnik zauważył, że lokalni operatorzy kasyn i widzowie gier są już zaznajomieni z produktami EGT i oczekują od firmy wielkich rzeczy. Dimov powiedział, że będą mogli tego doświadczyć na stoisku EGT 7 i 8 marca.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości