Evoplay wspiera Ukrainę pośród rosyjskich ataków

Wiadomości

2022-05-05

Evoplay to wiodąca na rynku firma iGaming. Podnosi wrażenia użytkownika i wprowadza nowych odbiorców do iGaming, wykorzystując przełomową rozgrywkę, myślenie zorientowane na urządzenia mobilne i najnowocześniejszy projekt. Mają produkty, które działają dobrze dla osób, które jużgraj w kasynach onlineoraz dla tych, którzy dopiero zaczynają korzystać z iGaming, ponieważ używają elastycznego, skoncentrowanego na użytkowniku podejścia do tworzenia gier.

Evoplay wspiera Ukrainę pośród rosyjskich ataków

Evoplay potępia rosyjską inwazję

Ten wiodący Studio deweloperskie iGaming jest jedną z wielu firm, które potępiają rosyjską inwazję na Ukrainę. Te ataki pozostawiły kraj w strasznym stanie. Od początku konfliktu ponad dwa i pół miliona ludzi zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów. 

W wyniku tych okrucieństw mamy obecnie do czynienia z największym kryzysem uchodźczym w historii nowożytnej Europy. I tak długo, jak nie ma wyraźnego porozumienia pokojowego, liczby te prawdopodobnie będą nadal rosły.

Kontynuacja działań na Ukrainie

Mimo trudnego klimatu gospodarczego koncern kontynuuje działalność w kraju. Ukraina otrzymuje pomoc finansową od firmy. 

Miasto Lwów zostało wybrane jako nowa lokalizacja dla wiodącego dostawcy oprogramowania. Znajduje się w pobliżu granicy z Polską. Jednak rosyjskie naloty na instalacje wojskowe w tym rejonie postawiły miasto na celowniku.

Ludzkie życie zostało już utracone w wyniku ostrzału. Evoplay pozostaje jednak mocno związany z Ukrainą jako główną lokalizacją biznesową.

Prezes Ukrainy pozostaje na miejscu

Iwan Krawczuk, dyrektor generalny firmy, jest jednym z wielu liderów ukraińskiego przemysłu, którzy zdecydowali się pozostać na miejscu. W odpowiedzi na rosyjską agresję sieci afiliacyjne, twórcy oprogramowania i dostawcy kasyn połączyły siły. Nadal wnoszą swój wkład finansowo, osobiście, a nawet chwytając za broń, aby utrzymać swój kraj w ruchu. 

Evoplay robi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc potrzebującym mieszkańcom Ukrainy. Z drugiej strony, wielu tytanów przemysłu opuściło Rosję, ale ci, którzy początkowo działali na Ukrainie, pozostali w kraju. Należą do nich Bet365, Parimatch i Clarion Gaming. Ten ostatni odmówił współpracy z korporacjami z najeżdżającego kraju, Rosji.

Pracownicy z Ukrainy mogą zostać przeniesieni

W tym momencie koncern chce mieć pewność, że przygotował awaryjne przygotowania dla swoich ukraińskich pracowników. Rosyjskie wtargnięcie zakłóciło normalne operacje biznesowe Evoplay. Na początku ataków pod koniec lutego Evoplay szybko zareagował. Po tym, jak firma poprosiła swoich pracowników o przeprowadzkę na Cypr, przeniosło się tam 15% pracowników firmy.

Ekspansja europejska

Firma programistyczna realizuje strategię rozszerzenia swojej działalności w Europie, a także zwiększenia tempa produkcji gier. Dlatego Evoplay będzie mógł pomóc swoim pracownikom w migracji na Cypr. Wielu pracowników firmy iGaming zaangażowało się w pomoc humanitarną. Wiele krajów zachodnich znajduje się pod presją przyjmowania uchodźców uciekających przed szybko rozprzestrzeniającymi się konfliktami. To będzie duża pomoc.

Podsumowanie

Evoplay zamierza również wykorzystać wszystkie swoje zasoby, aby pomóc w przekwaterowaniu ukraińskiego personelu. Uważają, że w tym okropnym okresie historii mogli zrobić najmniej, aby wesprzeć szersze potrzeby Ukrainy. W tym celu obiecują zrobić wszystko, co w ich mocy, aby wesprzeć działania humanitarne w terenie.

Aktualności

Jak w pełni wykorzystać swoje doświadczenie w kasynie
2023-01-31

Jak w pełni wykorzystać swoje doświadczenie w kasynie

Wiadomości