Wiadomości

March 24, 2023

Greentube kontynuuje serię Diamond Tales z Małą Syrenką

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Greentube, spółka zależna Novomatic, ogłosiła kolejną odsłonę najbardziej dochodowej serii automatów Diamond Tales z The Little Mermaid. Gra przenosi graczy pod błękitne wody, gdzie piękna syrenka może sowicie ich wynagrodzić. Ten automat jest wynikiem współpracy między Greentube i RoyalCasino Denmark, właścicielem własności intelektualnej. 

Greentube kontynuuje serię Diamond Tales z Małą Syrenką

Diamond Tales: The Little Mermaid ma 5 bębnów i 40 wygrywających linii. Gracze na najlepsze nowe kasyna online mają potencjał, aby wygrać maksymalną wypłatę w wysokości 50 000x, korzystając z elementów bonusowych, takich jak Snap Drop i Diamond Tales.

Aby przejść przez fabułę i dodatkowe funkcje, gracze muszą zebrać symbole Perłowego Serca na określonym bębnie. Kiedy symbol Snap Drop wyląduje na piątym bębnie, gracze otrzymają ponowne zakręcenie, w którym mogą pojawić się mnożniki Pearl Heart. Te mnożniki są sumowane i dodawane do zakładu, zwiększając potencjał wygranej gracza. 

Tymczasem funkcja Diamond Takes jest gwiazdą programu. Jest aktywowany za każdym razem, gdy symbol Book Bonus pojawi się na pierwszym, trzecim i piątym bębnie. Jeśli tak się stanie, gracze otrzymają trzy ponowne obroty odnowione z każdym nowym symbolem Perły lub Złotego Serca. Jeśli pojawi się symbol Złotego Diamentowego Serca, jego wartość jest zwiększana o kolejne Perłowe Serca. 

Wreszcie, gracze mogą aktywować Ocean Feature po dotarciu do ostatniego rozdziału gry, co pozwala im zdobyć pięć złotych diamentowych serc.

Komentując nową wersję, Michael Bauer, CFO/CGO Greentube, powiedział: „Dzięki drugiemu dodatkowi do rodziny gier po Brzydkim kaczątku, seria Diamond Tales nadal rośnie w siłę i jesteśmy przekonani, że gracze będą cieszyć się tym, co mamy im do zaoferowania dzięki Diamond Tales: The Little Mermaid. Ten wodny tytuł szczyci się prawdziwym poczuciem postępu, gdy przechodzisz przez rozdziały, aby osiągnąć tę ostatnią premię”

Aktualności

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count

Wiadomości