Jackpot King Mechanic dodany do innego automatu Blueprint

Wiadomości

2023-03-03

Benard Maumo

Blueprint Gaming, popularny agregator treści w kasynach online, ponownie powraca ze swoją słynną progresywną siecią Jackpot King. Tym razem firma ogłosiła, że silnik jackpot zostanie uruchomiony w ekscytującej serii MegaBars Big Hit. 

Jackpot King Mechanic dodany do innego automatu Blueprint

W oświadczeniu prasowym dostawca zawartości powiedział, że gra otrzyma przeróbkę jackpota, aby poprawić wrażenia gracza. Oprócz oferowania graczom w najlepsze kasyna online fascynujące doświadczenie, silnik przyniesie również niesamowite nagrody.

Gracze byliby nagrodzeni, gdyby co najmniej trzy podobne ikony wylądowały na linii zakładu na trzech kolejnych bębnach. Ponadto gracze mogą osiągnąć wygraną na wiele sposobów, w tym od prawej do lewej, od lewej do prawej lub na trzech środkowych bębnach na planszy 5x3. 

Nowa i ulepszona gra z jackpotem daje również graczom bonus darmowych spinów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Wystarczą tylko trzy symbole Scatter, aby uruchomić rundę darmowych obrotów, z trzema dodatkowymi obrotami bonusowymi, jeśli ikony bonusowe wylądują podczas darmowych gier.

System Jackpot King występuje w grach takich jak Fishin' Frenzy Megaways, MegaBars, Deal or No Deal Box Clever i 7's Deluxe Fire Wheel. Podczas każdego obrotu gracze mogą uciec z jednym z trzech jackpotów oferujących niesamowite nagrody. Gra planszowa mówi, że ten jackpot byłby dostępny w regulowanych kasynach online w Wielkiej Brytanii, na Wyspie Man, w Alderney, w Danii, Szwecji, na Malcie i na Gibraltarze.

Komentując wydanie, Jo Purvis, dyrektor Blueprint ds. kluczowych klientów i marketingu w Wielkiej Brytanii, powiedział, że firma odniosła ogromny sukces dzięki wysoce niestabilnym automatom, takim jak Rise of Atlantis. Powiedział jednak, że spora grupa graczy ceni sobie klasyczne tytuły.

„Tak długo, jak będą chcieli więcej, będziemy nadal tworzyć odświeżone i ewoluujące tytuły, które zapewnią im rozgrywkę, której szukają” — dodał Purwis.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości