Kasyna online mają wzrosnąć do 100 000 000 000 do 2026 r.

Wiadomości

2021-09-28

Eddy Cheung

Według niedawnego raportu GlobeNewswire, obecne trajektorie prowadzą do osiągnięcia przez kasyna online wartości rynkowej 100 mld USD do 2026 roku.

Kasyna online mają wzrosnąć do 100 000 000 000 do 2026 r.

Oczekuje się, że Europa będzie odgrywać największą część tego rosnącego rynku, który ma obecnie 52-procentowy udział. Od tego momentu oczekuje się, że rynki Azji i Pacyfiku odnotują największy wzrost. Kluczową rolę mogą również odegrać osoby o lepszej dostępności w Afryce.

Ale na całym świecie obserwujemy trend w kierunku powszechnego uprawiania hazardu online.

Obecni liderzy rynku w kasynach online

Wycenione na 58,6 mld USD w 2020 roku. W ostatniej dekadzie rynek kasyn online przeszedł z nieco niszy do branży głównego nurtu. Kasyna online po raz pierwszy pojawił się około 1996 roku, kiedy dial-up był jeszcze standardem. W tamtych czasach witryny i gry kasyn online były surowe według współczesnych standardów, polegając na przestarzałych platformach, takich jak Flash firmy Macromedia, aby dostarczać swoje tytuły.

W miarę jak internet stawał się coraz bardziej wszechobecny na przełomie nowego tysiąclecia, szybszym średnim prędkościom internetu towarzyszył proporcjonalny wzrost mocy obliczeniowej. W tym okresie gry kasynowe online stały się czymś więcej niż tylko przybliżeniem ich kuzynów offline, ostatecznie dorównując, a nawet przekraczając możliwości fizycznych maszyn. Doprowadziło to do tego, że stały się one bardziej przyswajalne dla rynku masowego, tworząc erę przyspieszonego wzrostu.

Prawdopodobne przyszłe wyniki w przestrzeni kasyna online

Patrząc w przyszłość, zawsze możemy dać się zwieść przypadkowi. Najbardziej bezpośredni potencjał tkwi w lepszej penetracji niewykorzystanych rynków. Jak wspomniano powyżej, Azja jest najbardziej bezpośrednim kierunkiem, w którym zmierzają kasyna, ze znacznym niewykorzystanym potencjałem, który jest gotowy do eksploracji. Dotyczy to zwłaszcza Chin, największej populacji na świecie z szybko rozwijającym się dostępem do Internetu. Tylko w zeszłym roku ponad 80 milionów dodatkowych osób łączyło się z Internetem w granicach Chin.

Podobnie postępują Indie, gdzie w latach 2019-2020 nastąpił wzrost dostępu do Internetu do 128 milionów ludzi. Chociaż w większości krajów Afryka jest nieco w tyle za tym trendem, prawdopodobnie wkrótce pójdzie w ślady Azji. Może to ponownie stanowić ogromne dobrodziejstwo dla branży kasyn online, po osiągnięciu lepszych wskaźników adopcji Internetu.

Chociaż tempo ekspansji kasyn online ostatecznie spadnie, obecny charakter rozwijającego się rynku oznacza, że ta nieuchronność może potrwać wiele lat. Co najmniej w latach 2020 i prawdopodobnie w latach 30. ulepszanie technologii wraz z bardziej aktywnymi użytkownikami powinno wzmocnić regularny wzrost kasyna online. Co dzieje się po tym punkcie? To podekscytowanie nie zostało jeszcze ogłoszone i jeszcze nadejdzie.

Aktualności

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?
2022-07-20

Jakie funkcje oferują kasyna z wirtualną rzeczywistością?

Wiadomości