Marsz do wielkości z Legion Gold Play'n GO

Wiadomości

2023-02-24

Benard Maumo

9 lutego 2023 Play'n GO zaprezentował swój najnowszy automat online - Legion Gold. W tej grze inspirowanej starożytnym Rzymem gracze na automatach stają się dzielnymi żołnierzami eksplorującymi teren w poszukiwaniu złota.

Marsz do wielkości z Legion Gold Play'n GO

Ten zupełnie nowy automat jest rozgrywany na standardowej planszy 5x3 z 25 wygrywającymi liniami. Na terenie gracze mogą znaleźć do ośmiu symboli podzielonych na wysokopłatne i niskopłatne ikony.

Podobnie jak w przypadku większości automatów online, karty pokerowe JA Royals są nisko płatnymi ikonami, podczas gdy niedźwiedź, orzeł, konie i są wysoko płatnymi ikonami. Ikony premium nagradzają graczy od 8x do 20x za dopasowanie co najmniej trzech z nich na liniach zakładów. 

To nie wszystko. Gracze na najlepsze kasyna online ciesz się wieloma dodatkowymi funkcjami w tym wyjątkowym automacie. Po pierwsze, zdobycie co najmniej trzech Lion Scatter aktywuje funkcję Mega Free Spins. Następnie możesz losowo zdobyć symbol Mega podczas bonus darmowych spinów. Co więcej, zdobycie sześciu Monet lub Mega Monety w grach bonusowych odblokowuje Złote Re-Spiny.

Play'n GO również sprytnie włączył życia do systemu automatu, aby pokazać postępy gracza. Gracze zaczynają z trzema życiami podczas Złotych Re-Spinów, zanim stracą życie, jeśli w obrocie nie ma monety, dzięki czemu gra jest bardziej wciągająca. 

George Olekszy, Head of Game Retention w Play 'n GO, pochwalił tę grę za połączenie historii i funkcji w jedno ujednolicone doświadczenie. Urzędnik powiedział, że istnieje wiele symboli dzikich zwierząt, takich jak sępy, niedźwiedzie i psy, wciągając graczy w atmosferę maszerujących rzymskich żołnierzy.

On kontynuował, „Gold Re-Spins są również całkiem zabawne, ponieważ dzięki funkcji trzech żyć gracz czuje się jak żołnierz na wojnie. To prawdziwe polowanie na złoto!"

Dla tych, którzy kochają grać w tytuły Play'n GO, Legion Gold może wydawać się podobny do innych automatów online od dewelopera. Obejmuje to tytuły takie jak Gates of Troy (wydany w 2022 r.) z jego przygodą z trojanem, klasyk mitologii greckiej Rise of Olympus z 2018 r. oraz poszukiwacz fortuny Złoty Ozyrys z 2020 r.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości