Niepokonani mistrzowie: ujawnienie najlepszych pokerzystów wszechczasów

Wiadomości

2023-05-28

Benard Maumo

Poker to popularna gra kasynowa, która jest bardzo lubiana, ponieważ gracze mogą wykorzystać umiejętności, strategię i szczęście, aby zredukować przewagę kasyna do prawie ujemnej wartości. Przez lata gra wydała wielu świetnych pokerzystów, którzy ostatecznie zostawili po sobie ślad. Tak więc, ten post eksploruje świat pokera, aby odkryć najbardziej utytułowanych graczy w historii gry. 

Niepokonani mistrzowie: ujawnienie najlepszych pokerzystów wszechczasów

Phila Hellmutha

Urodzony w 1964 roku w Wisconsin w Stanach Zjednoczonych, Phil Hellmuth jest powszechnie uważany za najlepszego gracza siedzącego przy stole pokerowym. Ma na swoim koncie 15 bransoletek World Series of Poker i zdobył wiele innych tytułów gry w pokera. Phil Hellmuth ma ponad 24 miliony dolarów zarobków w karierze.

Doyle'a Brunsona

Doyle Brunson, czyli Texas Dolly, urodził się w 1933 roku w Teksasie, Stany Zjednoczone. Był dwukrotnym mistrzem WSOP Main Event i miał na swoim koncie dziesięć bransoletek. Texas Dolly napisała także kilka książek, w których przedstawiła graczom strategie gry w pokera wideo nowe strony kasyn online. Niestety, zmarł w tym miesiącu w wieku 89 lat. 

Johnny'ego Chana

Urodzony w Kantonie, Chiny, w 1957 roku, Johnny Chan jest dwukrotnym mistrzem World Series of Poker Main Event z dziesięcioma bransoletkami, które dowiodły jego pokerowych umiejętności. Wystąpił także w filmie „Rounders”, a jego rywalizacja z Philem Hellmuthem jest legendarna. 

Daniela Negreanu

Daniel Negreanu to sławny pokerzysta z Toronto w Kanadzie. Ma na swoim koncie sześć bransoletek WSOP, aw karierze zarobił ponad 42 miliony dolarów. Wiele osób zna Negreanu ze względu na jego towarzyską osobowość i wyjątkową umiejętność odczytywania przeciwników.

Eryk Seidel

Erik Seidel urodził się w listopadzie 1959 roku w Las Vegas w Nevadzie. Seidel ma obecnie dziewięć bransoletek WSOP i ponad 38 milionów dolarów zarobków w karierze. Większość jego przeciwników zna go z wyrachowanych ruchów przy stole i zwodniczo spokojnego zachowania.  

Johnny Moss

Johnny Moss urodził się i wychował w Teksasie w Stanach Zjednoczonych, gdzie jako młody człowiek nauczył się grać w karty. Jest uznawany za zwycięzcę pierwszego w historii turnieju głównego WSOP w 1970 r., a następnie ponownie zdobył tytuł w 1971 i 1974 r. Ma dziewięć bransoletek i jest uważany za jednego z pionierów gry obok Texas Dolly.

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości