Odkryj starożytną kulturę azjatycką dzięki grze Pragmatic Play Mystery of the Orient

Wiadomości

2023-02-27

Benard Maumo

Pragmatic Play, dostawca technologii kasyn online z siedzibą na Malcie, ogłosił kolejną premierę w 2023 roku, Mystery of the Orient. Twórca gry nawiązał współpracę z Wild Streak Gaming z siedzibą w Las Vegas, aby udostępnić ten automat podkreślający starożytną kulturę azjatycką z funkcjami takimi jak kwiaty wiśni i wojowniczki. 

Odkryj starożytną kulturę azjatycką dzięki grze Pragmatic Play Mystery of the Orient

Rozgrywana na siatce 5x3, Mystery of the Orient wykorzystuje zwycięskie sposoby zamiast tradycyjnych linii wygrywających. Gracze tego automatu mają do 243 sposobów na wygraną w trybie podstawowym, a liczba ta zwiększa się w funkcji bonusu darmowych obrotów, gdy rolki się rozwijają.

Ten automat o tematyce azjatyckiej kręci się wokół pięknej, ale niebezpiecznej Azjatki uzbrojonej w ostry miecz. Atmosfera gry przypomina dramatyczną scenę azjatycką, z opadającymi liśćmi i kwiatami wiśni. 

Tymczasem gracze w najlepsze kasyna online może wywołać zwycięską kombinację, dopasowując trzy lub więcej płatnych symboli na sąsiednich bębnach od lewej do prawej.

Pod względem symboli ikony kart 9-A są symbolami o niskiej wartości, podczas gdy instrument, pudełko, tygrys, miecz i sama wojowniczka to symbole premium. Pięć nisko płatnych symboli może nagrodzić graczy od 0,8x do 1,6x stawki, podczas gdy symbole o wysokiej wartości mogą przynieść wygraną od 2x do 4x. 

Gra pragmatyczna dodaje również wiele symboli bonusowych, aby gra była bardziej satysfakcjonująca. Po pierwsze, gracze mogą zebrać co najmniej trzy symbole scatter, aby odblokować 15, 20 lub 25 bonusowych obrotów. Uzyskanie trzech, czterech lub pięciu symboli scatter może wywołać mnożnik 10x, 40x lub 8000x.

Gracze powinni również szukać symbolu Tajemnicy, który pojawia się losowo w obu trybach gry. Jeśli pojawi się ten symbol, może on pochodzić z symboli rozproszonych lub dzikich o stawce od 2x do 25x. Te mnożniki są dodawane przy każdym obrocie, w którym pojawiają się symbole Wild.

Zwróć uwagę, że wariancja tego automatu wideo jest niebotyczna. Ale potencjał wygrania do 8035x stawki powinien sprawić, że będzie to warte ryzyka dla wszystkich graczy w kasynie. 

Mystery of the Orient depcze po piętach innym automatom online od dewelopera, w tym Club Tropicana, Peak Power i Wild Wild Riches Megaways.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości