Wiadomości

October 24, 2023

Odpręż się i zrelaksuj w każdy piątek w Locowin z darmowymi spinami

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Każdy gracz kasyna zawsze chce rozpocząć weekend w najlepszy możliwy sposób i Locowin o tym wie. W tym kasynie możesz dokonać wpłaty i skorzystać z piątkowej promocji Free Spins. Zanim jednak udasz się do tego kasyna, aby skorzystać z oferty darmowych spinów, przeczytaj tę recenzję bonusową, aby wiedzieć, w co się pakujesz.

Odpręż się i zrelaksuj w każdy piątek w Locowin z darmowymi spinami

Jaka jest oferta piątkowych darmowych spinów?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to oferta darmowych spinów przyznawana graczom w każdy piątek. W tej promocji zdeponuj co najmniej 20 $, aby co tydzień otrzymać do 100 darmowych spinów w nowym, ekscytującym slocie.

Co ciekawe, gracze nie muszą dokonywać minimalnego depozytu w piątek. Zamiast tego premia ta obejmuje depozyty dokonane w którymkolwiek z poprzednich dni w tygodniu. Bonus darmowych spinów otrzymasz po zdeponowaniu środków od poniedziałku 00:00 do czwartku 23:59 UTC. 

Darmowe spiny zostaną dodane na Twoje konto w piątek o 12:00 UTC i pozostaną aktywne do niedzieli o 23:59 UTC. Więc użyj tego bonus od depozytu najszybciej jak możesz. 

Warunki korzystania z tego bonusu

Warunki tego tygodniowego bonusu są stosunkowo proste do zrozumienia. Po pierwsze, to nowa strona kasyna mówi, że maksymalna kwota, jaką możesz wypłacić z piątkowego bonusu darmowych spinów, wynosi 250 €. Może to być również odpowiednik dowolnej innej obsługiwanej waluty. 

Ekscytująco, to premia tygodniowa jest całkowicie wolny od zakładów, co oznacza, że ​​gracze mogą wypłacić wygrane z darmowych spinów bez konieczności spełniania wymagań dotyczących obrotu. To znaczący plus, biorąc pod uwagę większość kasyn bonusy mają wysokie wymagania dotyczące zakładów, uniemożliwiając graczom żądanie wypłaty. 

W końcu, Locowin mówi kwalifikujących się graczy do bonus darmowych spinów i inne promocje wolne od zakładów mogą składać tylko jednorazową prośbę o wypłatę. Mówiąc prościej, bonus straci ważność po złożeniu wniosku o wypłatę.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r
2024-04-12

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r

Wiadomości