Pariplay zabezpiecza nowe partnerstwo Fusion z Zetro Digital

Wiadomości

2023-07-10

Benard Maumo

Pariplay, spółka zależna NeoGames SA, niedawno zapewniła sobie kolejne partnerstwo Fusion z Zitro Digital. Umowa jeszcze bardziej rozszerzy swój zasięg na rynek gier hazardowych online po jej poprzednim sukcesie w sektorze detalicznym.

Pariplay zabezpiecza nowe partnerstwo Fusion z Zetro Digital

Gry bingo i automaty Zitro Digital dołączą do platformy agregacji treści Pariplay. W zamian zwiększy to cyfrową obecność dostawcy i pomoże mu szybko osiągnąć cele rozwojowe. Umowa ta pozwoli również m.in gry kasynowe dotrzeć do długiej listy Pariplay nowe strony kasyn online na różnych rynkach.

Zitro Digital, firma znana ze swojej pozycji lidera w dziedzinie sprzedaży detalicznej, jest już obecna w wielu krajach. Jest najwyżej oceniany w Ameryce Łacińskiej i Hiszpania, a najnowsza umowa pozwala firmie na dalszy rozwój.

Jeśli chodzi o Gra równorzędna, nowa umowa zapewnia znaczny wzrost zawartości gier online, podkreślając szybką ekspansję platformy Fusion. Firma niedawno zintegrowane gry EQL w Ameryce Północnej.

Platforma Fusion obejmuje szeroki wybór ponad 14 000 tytułów od ponad 120 dostawców. Zawierał również szereg narzędzi zaplecza zaprojektowanych w celu zwiększenia zaangażowania i utrzymania graczy.

Ashley Bloor, dyrektor ds. partnerstw w Pariplay, skomentowała:

„Jesteśmy dumni z tego, jak bardzo rozwinęła się nasza oferta Fusion, a Zitro Digital jest fantastycznym dodatkiem do platformy. Wysokiej jakości treści Zitro Digital, najwyższej klasy technologia i ciągłe innowacje idealnie pasują do Fusion, tak jak zawsze chcieliśmy aby wzbogacić nasze portfolio o najlepsze tytuły. Jesteśmy przekonani, że będzie to silne i udane partnerstwo”

José Javier Martí, dyrektor operacyjny Zetro Digital, dodał:

„Zawsze staramy się dostarczać wiodące na świecie treści i technologie, a integracja z innowacyjną platformą Pariplay Fusion jest dla nas ekscytującym krokiem. Jesteśmy światowymi liderami w bingo wideo, a nasze automaty odnotowują stały wzrost dzięki ich zróżnicowaniu i innowacjom , dlatego pragniemy rozszerzyć naszą obecność online i udostępnić nasze gry jeszcze większej liczbie graczy wraz z Pariplay”

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości