Wiadomości

July 21, 2023

Pariplay zabezpiecza nowe partnerstwo Fusion z Zitro Digital

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pariplay, spółka zależna NeoGames SA (Nasdaq: NGMS), niedawno zapewniła sobie kolejne partnerstwo Fusion z Zitro Games. Umowa jeszcze bardziej rozszerzy zasięg na rynek gier hazardowych online po jej poprzednim sukcesie w sektorze detalicznym.

Pariplay zabezpiecza nowe partnerstwo Fusion z Zitro Digital

Po podpisaniu umowy gry bingo i automaty Zitro Digital dołączą do platformy agregacji treści Pariplay. W zamian zwiększy to cyfrową obecność dostawcy i pomoże mu szybko osiągnąć cele rozwojowe. Umowa ta pozwoli również m.in gry kasynowe dotrzeć do długiej listy Pariplay nowe strony kasyn online na różnych rynkach.

Cyfrowy Zitro, firma znana ze swojej pozycji lidera w dziedzinie handlu detalicznego, jest już obecna na masową skalę w wielu krajach. Firma jest najwyżej oceniana w Ameryce Łacińskiej i Hiszpania, a najnowsza umowa pozwala na dalszy rozwój.

Jeśli chodzi o Gra równorzędna, nowa umowa zapewnia znaczny wzrost zawartości gier online, podkreślając szybką ekspansję platformy Fusion. Firma niedawno się zintegrowała Igrzyska EQL w Ameryce Północnej I Pilne gry w tym.

Platforma Fusion zawiera szeroki wybór ponad 14 000 gier od ponad 120 dostawców. Zawierał również szereg narzędzi zaplecza zaprojektowanych w celu zwiększenia zaangażowania i utrzymania graczy.

Ashley Bloor, dyrektor ds. partnerstw w Pariplay, skomentowała:

„Jesteśmy dumni z tego, jak bardzo rozwinęła się nasza oferta Fusion, a Zitro Digital jest fantastycznym dodatkiem do platformy. Wysokiej jakości treści Zitro Digital, najwyższej klasy technologia i ciągłe innowacje idealnie pasują do Fusion, tak jak zawsze chcieliśmy aby wzbogacić nasze portfolio o najlepsze tytuły. Jesteśmy przekonani, że będzie to silne i udane partnerstwo”

José Javier Martí, dyrektor operacyjny Zetro Digital, dodał:

„Zawsze staramy się dostarczać wiodące na świecie treści i technologie, a integracja z innowacyjną platformą Fusion firmy Pariplay jest dla nas ekscytującym krokiem. innowacjami, dlatego pragniemy rozszerzyć naszą obecność online i udostępnić nasze gry jeszcze większej liczbie graczy wraz z Pariplay”

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r
2024-04-12

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r

Wiadomości