Play'n GO ponownie łączy znane twarze w swoim najnowszym slocie Hugo Legacy

Wiadomości

2023-08-17

Benard Maumo

Play'n GO ogłosiło, że oczekiwanie dobiegło końca po wydaniu Hugo Legacy. Gra upamiętnia 30. rocznicę powstania Hugo the Troll, ukazując zaangażowanie Play'n GO w tworzenie niesamowitych gier i realistycznych ustawień.

Play'n GO ponownie łączy znane twarze w swoim najnowszym slocie Hugo Legacy

Ta gra, rozgrywana na siatce 7x7, łączy wszystkie rozpoznawalne postacie z ostatnich pięciu eskapad Hugo. W najnowszym wydaniu Hugo prosi swoich przyjaciół, Jean-Paula i Fernando, aby pomogli mu w powstrzymaniu nikczemnych czynów Scylli i Don Croco po ekscytujących wydarzeniach z Wózki Hugo 2021.

Gracze o godz nowe strony kasyn musi usunąć wszystkie symbole Dynamite, Legacy Cap, Key, Gold, Diamond lub Character z planszy, aby uzyskać typową wygraną w Hugo Legacy. Powinni również zwrócić uwagę na wskaźnik przeciążenia, który można wypełnić, aby uzyskać premie.

Hugo, Jean-Paul, Fernando, Don Croco i Scylla mogą uwolnić swoje umiejętności na siatce, czyniąc rozgrywkę bardziej ekscytującą i dynamiczną. Ale nie martw się, jeśli zarządzanie pięcioma oddzielnymi personami wydaje się dużo pracy. Gracze w Hugo Legacy otrzymują odświeżenie każdej umiejętności podczas gry.

Gdy Hugo zgromadzi 15 ładunków, uruchomi się funkcja ładowania. Pierwsza funkcja Charge zwiększa liczbę dzikich symboli na siatce z pięciu do ośmiu, podczas gdy druga Charge przekształca od dwóch do pięciu nisko płatnych symboli w symbole o wysokiej wartości. W trzeciej szarży Scylla stosuje swoje umiejętności na siatce, broniąc jednego lub dwóch symboli Wild.

W międzyczasie Fernando może zamienić określony symbol w symbol Wild przy czwartej szarży. Następnie, w końcowej funkcji Szarży, Jean-Paul zduplikuje symbole, aby stworzyć zwycięskie klastry.

Wreszcie, gracze mogą zebrać 35 i 50 symboli Scylla i Don Croco, aby aktywować Darmowe kręcenie tryb z pięcioma poziomami. Każdy nowy próg wyczyszczenia symboli odblokowuje różnorodny wybór zachęt z motywem darmowych spinów. Oczywiście gracze mogą obstawiać swoje wygrane w trybie darmowych spinów.

Szef retencji gry w Graj w GO, Jerzy Olekszy, skomentował:

„Hugo Legacy to naprawdę ambitny automat. Ta gra nagradza fanów fajnymi ukłonami i odniesieniami do postaci z całej listy postaci Hugo, przywracając niezapomniane twarze z oryginalnego Hugo (2016), a także Hugo 2 (2017), Hugo Goal (2018) i Hugo's Adventure (2019). Ponieważ są to 30. urodziny Hugo the Troll, jest to słuszne, aby uhonorować IP, jego multimedialną franczyzę i jego automaty tym naprawdę dynamicznym tytułem. Funkcje Charge i zdolności charakterystyczne dla postaci są naprawdę przerażający."

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości