Wiadomości

August 17, 2023

Play'n GO ponownie łączy znane twarze w swoim najnowszym slocie Hugo Legacy

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Play'n GO ogłosiło, że oczekiwanie dobiegło końca po wydaniu Hugo Legacy. Gra upamiętnia 30. rocznicę powstania Hugo the Troll, ukazując zaangażowanie Play'n GO w tworzenie niesamowitych gier i realistycznych ustawień.

Play'n GO ponownie łączy znane twarze w swoim najnowszym slocie Hugo Legacy

Ta gra, rozgrywana na siatce 7x7, łączy wszystkie rozpoznawalne postacie z ostatnich pięciu eskapad Hugo. W najnowszym wydaniu Hugo prosi swoich przyjaciół, Jean-Paula i Fernando, aby pomogli mu w powstrzymaniu nikczemnych czynów Scylli i Don Croco po ekscytujących wydarzeniach z Wózki Hugo 2021.

Gracze o godz nowe strony kasyn musi usunąć wszystkie symbole Dynamite, Legacy Cap, Key, Gold, Diamond lub Character z planszy, aby uzyskać typową wygraną w Hugo Legacy. Powinni również zwrócić uwagę na wskaźnik przeciążenia, który można wypełnić, aby uzyskać premie.

Hugo, Jean-Paul, Fernando, Don Croco i Scylla mogą uwolnić swoje umiejętności na siatce, czyniąc rozgrywkę bardziej ekscytującą i dynamiczną. Ale nie martw się, jeśli zarządzanie pięcioma oddzielnymi personami wydaje się dużo pracy. Gracze w Hugo Legacy otrzymują odświeżenie każdej umiejętności podczas gry.

Gdy Hugo zgromadzi 15 ładunków, uruchomi się funkcja ładowania. Pierwsza funkcja Charge zwiększa liczbę dzikich symboli na siatce z pięciu do ośmiu, podczas gdy druga Charge przekształca od dwóch do pięciu nisko płatnych symboli w symbole o wysokiej wartości. W trzeciej szarży Scylla stosuje swoje umiejętności na siatce, broniąc jednego lub dwóch symboli Wild.

W międzyczasie Fernando może zamienić określony symbol w symbol Wild przy czwartej szarży. Następnie, w końcowej funkcji Szarży, Jean-Paul zduplikuje symbole, aby stworzyć zwycięskie klastry.

Wreszcie, gracze mogą zebrać 35 i 50 symboli Scylla i Don Croco, aby aktywować Darmowe kręcenie tryb z pięcioma poziomami. Każdy nowy próg wyczyszczenia symboli odblokowuje różnorodny wybór zachęt z motywem darmowych spinów. Oczywiście gracze mogą obstawiać swoje wygrane w trybie darmowych spinów.

Szef retencji gry w Graj w GO, Jerzy Olekszy, skomentował:

„Hugo Legacy to naprawdę ambitny automat. Ta gra nagradza fanów fajnymi ukłonami i odniesieniami do postaci z całej listy postaci Hugo, przywracając niezapomniane twarze z oryginalnego Hugo (2016), a także Hugo 2 (2017), Hugo Goal (2018) i Hugo's Adventure (2019). Ponieważ są to 30. urodziny Hugo the Troll, jest to słuszne, aby uhonorować IP, jego multimedialną franczyzę i jego automaty tym naprawdę dynamicznym tytułem. Funkcje Charge i zdolności charakterystyczne dla postaci są naprawdę przerażający."

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r
2024-04-12

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r

Wiadomości