Wiadomości

March 23, 2023

Play'n GO powraca do sporu o tantiemy z Moon Princess Trinity

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Play'n GO, wiodący dostawca automatów online, zaprezentował Moon Princess Trinity, kontynuację serii Moon Princess z czarującą magią automatów. Automat pozwala graczom wygrać, dopasowując co najmniej trzy płatne symbole poziomo lub pionowo na siatce. 

Play'n GO powraca do sporu o tantiemy z Moon Princess Trinity

Moon Princess Trinity przypomina klasyczną Moon Princess z 2017 roku i oferuje nagrodę Clear the Grid. W tej funkcji gracze w najlepsze kasyna online mogą wygrać mnożnik 50x za każdym razem, gdy wyczyszczą siatkę gry podstawowej.

Zgodnie z oczekiwaniami, narracja gry koncentruje się wokół trzech księżniczek; Miłość, gwiazda i burza. Automat wyraźnie pokazuje ich zdolność do wyczarowywania niesamowitych wygranych w klasycznym stylu anime. 

Gra rozpoczyna się z mnożnikiem 1x, który zwiększa się o 1, gdy gracz usunie wszystkie emblematy z planszy. W głównej grze do 5 godnych uwagi momentów ukazuje magiczne moce księżniczek.

Moon Princess Trinity ma ekscytującą funkcję Girl Power, która aktywuje się losowo podczas obrotu ze zwycięską kombinacją. Miłość, Gwiazda i Burza określają tę cechę i mogą wywołać jedną z następujących rzeczy:

  • Po pierwsze, Princess Love weźmie standardowe symbole, takie jak dzwonek, serce, gwiazda, okrąg oraz niektóre z lepiej płatnych ikon i przekształci je w wybrany symbol. Celem jest zwiększenie potencjału gracza do uzyskania dużych wygranych.
  • Po drugie, Princess Star wstawi losowo 1 lub 2 symbole Wild na siatce. Chodzi o to, aby zwiększyć szanse graczy na uzyskanie wysoko opłacanego mnożnika.
  • Wreszcie, Princess Storm zastąpi nisko płatne symbole na siatce lepiej płatnymi symbolami i symbolami Wild. Pozwala to graczowi doświadczyć księżycowych zdolności księżniczki.

Pamiętaj, że jest to czwarta część sagi Księżycowej Księżniczki. Jego poprzednicy to Moon Princess 100 (2022), Moon Princess: Christmas Kingdom (2021) i oryginał z 2017 roku. 

George Oleszy, kierownik ds. retencji zwierzyny w firmie Graj w GOskomentował, że firma ma przyjemność ogłosić powrót serii Moon Princess. Powiedział, że Moon Princess Trinity jest doskonała, ponieważ pozostaje wierna oryginalnej grze, wprowadzając jednocześnie cztery niezwykłe nowe funkcje.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych
2024-05-16

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych

Wiadomości