Play'n GO wypuszcza Pandora's Box of Evil z nagrodą 6000x

Wiadomości

2023-03-10

Benard Maumo

Legendarna historia Pandory istnieje od bardzo dawna. Zeus dał Pandorze tajemniczą puszkę, ostrzegając ją, by jej nie otwierała. Ale to, czego Zeus nie powiedział Pandorze, to to, że pudełko zawierało najgorsze horrory na świecie i że zostaną one wypuszczone na świat, jeśli je otworzy. Niestety, jej nienasycona ciekawość zwyciężyła. 

Play'n GO wypuszcza Pandora's Box of Evil z nagrodą 6000x

2 marca 2023 r. o godz Graj w GO wypuściło automat Pandora's Box of Evil, doskonale oddając tę mityczną historię. Gra łączy nadzieję, magię i potwory na standardowej planszy 5x3 z maksymalnie 20 liniami zakładów. 

Zgodnie z oczekiwaniami, otwarcie puszki Pandory w celu ujawnienia jej zawartości jest głównym celem tego automatu. Pudełko może losowo wylądować na bębnach, aby odsłonić nieuchwytnego Ducha Nadziei, Scatter lub Tajemniczy Symbol. 

Zeus również robi wielki występ. Kiedy pojawia się starożytny grecki bóg, może zamienić każdy ujawniony Tajemniczy Symbol w Tajemniczą Dzikość, uderzając w niego piorunem. Za każdym razem, gdy pojawia się znak Ducha Nadziei, specjalne symbole z poprzedniego obrotu stają się lepkie, blokując się na swoim miejscu. Zwiększa to potencjał wygranej gracza i jeszcze bardziej zaostrza temat.

Ogólnie rzecz biorąc, Play'n GO w kreatywny sposób łączy funkcje z tematem i fabułą gry, aby zademonstrować swoje zaangażowanie w rozrywkę najlepsze kasyna online. Ta nowa edycja podąża za dobrze znanymi automatami, takimi jak Rise of Olympus, Gates of Troy i Athena Ascending. Z pewnością nie zawiedzie fanów trwałych automatów Play'n GO z mitologii greckiej.

George Olekszy, Head of Game Retention w Play'n GO, powiedział, że gra w zabawny automat z mitologii greckiej, Pandora's Box of Evil, będzie ekscytująca dla graczy, którzy wybierają swoje gry na podstawie motywu lub zestawu funkcji. Urzędnik zauważył, że wylądowanie Puszki Pandory na bębnach odblokowuje główną cechę tej gry i uruchamia kaskadę tajemniczych symboli, które znacznie zwiększają rozrywkę.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości