Wiadomości

May 18, 2023

Play'n GO zabiera graczy do plądrowania statków w Captain Glum: Pirate Hunter

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Automaty o tematyce pirackiej są popularne wśród graczy kasyn online, a Play'n GO uwielbia ten motyw. Słynny dostawca treści iGaming odniósł sukces dzięki najlepszym automatom o tematyce pirackiej, w tym Sea Hunter z 2017 roku i Sails of Gold z 2016 roku.

Play'n GO zabiera graczy do plądrowania statków w Captain Glum: Pirate Hunter

Graj w GO zapowiedział kolejny godny dodatek do kolekcji automatów o tematyce pirackiej po debiucie Captain Glum: Pirate Hunter. Jest to pełne akcji automat, zabierając graczy w pełną przygód podróż w celu splądrowania skarbów statków. 

Ustawiona na 5 bębnach i 3-5 rzędach akcja toczy się na czystych, błękitnych wodach z palmami i kreskówkowymi postaciami. Kapitan Glum i jego lojalni marynarze to główni bohaterowie, którzy żeglują po niebezpiecznych wodach Wyspy Czaszek, aby znaleźć i walczyć z przerażającą Armią Królowej Piratów. 

Zwycięstwo jest gwarantowane po znalezieniu co najmniej 3 pasujących drewnianych statków na sąsiednich bębnach, a gra oferuje do 243 zwycięskich sposobów, co wystarczy, aby dopasować zwycięskie ikony.

Wildy statku będą płynąć w losowe miejsce na planszy podczas każdego obrotu, umożliwiając kapitanowi Glumowi tworzenie zwycięskich kombinacji. Kiedy wyląduje, Wild Flagowy Złoty Statek Piracki stanie się dzikim symbolem na bębnach, pomagając graczom zabezpieczyć zwycięskie linie i cenne łupy. 

Tymczasem gracze z regulowane nowe strony hazardowe może otworzyć funkcję Captain's Due po splądrowaniu co najmniej dwóch scatterów. Pamiętaj jednak, że Twoje szanse są dość ograniczone i wynoszą 1 na 20 obrotów. Zobaczysz pływające symbole Wild w całej funkcji Captain's Due. Jeśli tak się stanie, zakotwicz haczyk w wodzie, aby złapać coś, co zmieni życie. 

Graj w GO dodaje również A Funkcja darmowych spinów w tej grze, w której gracze potrzebują tylko trzech rozproszonych Czaszek, aby aktywować gry bonusowe. Pojedynek piratów z piratami rozpoczyna się od przyznania graczom 10 darmowych spinów, a gracze mogą zatapiać wrogie statki za pomocą moździerza mnożącego, aby zdobywać punkty. Gracze z najwyższymi punktami uruchomią funkcję Multiplying Chest z mnożnikami do 10x.

Komentując Captain Glum: Pirate Hunter, szef Play'n GO ds. przechowywania gier, George Olekszy, powiedział: 

„Dobrze się bawiliśmy, tworząc automaty morskie i wędkarskie, więc teraz nadszedł czas na nową piracką przygodę. Captain Glum: Pirate Hunter ma tak wiele fajnych funkcji. Connecting i Permanent Wilds symulują szeroką gamę narzędzi, które można znaleźć na statku kapitana Gluma. Tryb walki Pirates vs Pirates również przenosi sprawy na wyższy poziom – zwiększając wrażenia gracza”

Aktualności

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games wypuszcza nowy, upiorny tytuł Treasures of the Count

Wiadomości