Podążaj za przebiegłym lisem w nowym automacie Play'n GO

Wiadomości

2023-07-13

Benard Maumo

Wieś to często spokojna okolica do zamieszkania. Ale na spokojnej, wiejskiej farmie Play'n GO wiele się dzieje. Najnowszy automat firmy, Fox Mayhem, przeniesie Cię w ekscytującą przygodę z Freddiem Foxem, który jest zdeterminowany, by przejąć najlepszą świnię rolnika, zanim dotrze na targi hrabstwa. Niemniej jednak Freddie potrzebuje pomocy, aby najpierw nakarmić świnię.

Podążaj za przebiegłym lisem w nowym automacie Play'n GO

Bębny 5x3 z gry podstawowej pozwalają graczom na uzyskanie zwycięskich kombinacji na dowolnej z 20 linii zakładów. Dodatkowo dostępne są funkcje bonusowe, które pomagają zmaksymalizować wygrane i zgarnąć 4000-krotność maksymalnej wypłaty.

Trafienie 3 symboli scatter zapewnia graczowi 10 rund bonusowych i losowy mnożnik 2x, 5x, 10x lub 20x na nadchodzącą rundę. Wszelkie wygrane, w tym Kolekcje Nagród, które zdobędziesz podczas tej rundy, będą się mnożyć, zwiększając Twoje szanse na zdobycie większych nagród w najlepsze nowe strony kasyn.

W międzyczasie funkcja zbierania nagród zostanie aktywowana, jeśli pojawią się 3 lub więcej symboli jedzenia. Spowoduje to rozpoczęcie gry bonusowej w stylu lock-and-spin. Gracze mają 3 życia i tracą jedno życie, gdy nie pojawiają się żadne symbole. Po zużyciu wszystkich żyć runda dobiegnie końca przed odebraniem nagród.

Ale kiedy w trakcie rundy pojawi się symbol, wartość tego symbolu jest dodawana do puli, zanim gra kasynowa przywróci wszystkie utracone życia. Symbole pozostają na swoim miejscu, zmniejszając dostępne miejsca na bębnach, aby wylądować więcej symboli.

Wydanie Fox Mayhem to kolejny dowód zaangażowania Play'n GO w tworzenie ekscytujących i zabawnych gier nowe gry w kasynie online które przyciągają wzrok i bawią. Szeroka oferta automatów online firmy stale rośnie po niedawnym dodaniu sequeli do ulubionych gier, takich jak Gerard's Gambit, Viking Runecraft Apocalypse i Sparky & Shortz Ukryte dżule.

Komentując wydanie, Head of Game Retention at Graj w GOJerzy Olekszy zauważył:

„W Play'n GO jesteśmy głęboko zaangażowani w tworzenie angażujących narracji w różnych tematach. Tworzenie gier, które zanurzają graczy w różnych światach, ustawieniach i narracjach, jest ekscytującym wyzwaniem dla naszego zespołu, a dzięki Fox Mayhem” zagłębiliśmy się w tętniącą życiem estetykę wsi. Jest to jednak miejsce, które kryje w sobie tyle samo uroku i przygód, co każda odległa planeta czy starożytny grobowiec”

On kontynuował:

„W Fox Mayhem staraliśmy się uchwycić prawdziwą esencję wiejskiego chaosu i psot. Napięcie rundy zbierania nagród wraz z możliwością dużych wygranych podczas darmowych spinów sprawia, że ​​tempo gry jest żywe i wciągające, naprawdę chwytające ducha przebiegłych kulinarnych poszukiwań Freddiego”

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości