Pragmatic Play i Salsa Technology podpisują porozumienie w Ameryce Łacińskiej

Wiadomości

2023-06-26

Benard Maumo

Pragmatic Play, uznany dostawca wielokrotnie nagradzanych gry w kasynie online, ogłosił nową umowę z Salsa Technology w Ameryce Łacińskiej. Firma ma nadzieję, że umowa z szybko rozwijającym się dostawcą rozwiązań iGaming jeszcze bardziej wzmocni jej obecność w regionie LatAm, gdzie ostatnio działa Pragmatic Play.

Pragmatic Play i Salsa Technology podpisują porozumienie w Ameryce Łacińskiej

Umowa umożliwi szerokiemu portfolio gier Pragmatic Play dotarcie do jeszcze większej liczby graczy w regionie. Niektóre z gier, które zostaną uruchomione, obejmują znane firmy automaty online, tak jak:

  • Bramy Olimpu
  • Sugar Rush
  • Zeus kontra Hades - bogowie wojny
  • Mądrość Ateny
  • Astronauta

Gracze z Ameryki Łacińskiej mogą również spodziewać się dostępu do gier kasynowych na żywo od Pragmatic Play w ramach tej przełomowej umowy. Zagrają w ulubione przez fanów tytuły, takie jak Live Sweet Bonanza CandyLand i PowerUP Roulette. Deweloper przygotował również swoje konwencjonalne gry stołowe z ciekawymi spinami dla graczy z tego regionu.

Wreszcie, Salsa Technology będzie miała nieograniczony dostęp do wirtualnej biblioteki sportów Pragmatic Play. Ta innowacyjna kolekcja zawiera szczegółowe trójwymiarowe renderingi wydarzeń, takich jak wyścigi konne i chartów, piłka nożna i sporty motorowe.

Nie tak dawno temu, Gra pragmatyczna zawarła znaczące umowy z regulowane nowe strony kasyn w Ameryce Łacińskiej. Firma uczestniczyła również w zakończonych niedawno brazylijskich konferencjach iGaming Summit oraz SiGMA Americas, zdobywając trzy główne nagrody.

Komentując nowe partnerstwo, wiceprezes Pragmatic Play ds. operacji w Ameryce Łacińskiej, Victor Arias, stwierdził:

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z Salsa Technology w celu udostępnienia treści Pragmatic Play większej liczbie graczy w Ameryce Łacińskiej niż kiedykolwiek wcześniej. Do tej pory obserwowaliśmy wykładniczy wzrost, zdobywanie nagród i ciągłe sukcesy w LatAm, a to posunięcie pozwala nam udostępnić nasze fantastyczne gry wielu innym operatorom dzięki łatwym w użyciu rozwiązaniom Salsa. Jesteśmy przekonani, że wyniki będą zdumiewające!"

Ze swojej strony Eliane Nunes, Head of Marketing & Sales w Salsa Technology, zauważyła:

„Pragmatic Play jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych dostawców w Ameryce Łacińskiej, więc integracja jego doskonałej oferty na naszej platformie jest oczywista. Pracujemy nad udostępnieniem najlepszych gier w branży w regionie Ameryki Łacińskiej i jesteśmy zaszczyceni, że możemy teraz dostarczać wydawnictwa Pragmatic Play. Cieszymy się na silną i udaną współpracę”

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości