Wiadomości

April 21, 2023

Pragmatic Play wypuszcza 3 automaty Dancing Monkeys

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pragmatic Play, agregator treści z siedzibą na Malcie, co tydzień zaopatruje sektor iGaming w nowe automaty online. Ogłoszona 17 kwietnia 2023 r. gra 3 Dancing Monkeys to najnowszy dodatek firmy do wielokrotnie nagradzanej wybór gier.

Pragmatic Play wypuszcza 3 automaty Dancing Monkeys

W tym ekscytującym automacie gracze spotkają trio ujmujących naczelnych, które wiedzą, jak zrobić show. Taniec odbywa się na standardowej siatce 5 × 3 z różnymi tradycyjnymi azjatyckimi symbolami, w tym orientalnymi lampami, wachlarzami i słoikami. Dopasuj co najmniej trzy symbole na bębnach, aby wygrać wypłatę najlepsze nowe kasyna online

Każdy losowy obrót może wytworzyć kolorowe czerwone, zielone i niebieskie klejnoty. Małpy będą zbierać te klejnoty po prawej stronie siatki i mogą losowo aktywować darmowy bonus spinowy okrągły. Za każdy klejnot, który pojawi się w inicjującym obrocie, otrzymasz pięć darmowych obrotów, każdy z modyfikatorem.

  • Czerwony modyfikator zmienia siatkę w formację 5×5, podczas gdy zielony klejnot zapewnia dodatkowe dzikie symbole na bębnach 2, 3 i 4. 
  • Modyfikator niebieskiego klejnotu dodaje mnożniki 2x, 3x lub 5x do każdego dzikiego symbolu przed zastosowaniem wszystkich mnożników do wszystkich zwycięskich kombinacji, które zawierają dotknięte symbole dzikie.

W międzyczasie otrzymasz pięć dodatkowych obrotów za każdym razem, gdy uruchomisz modyfikator w rundzie bonusowej. Co więcej, symbole Money Scatter mogą skutkować ogromną wygraną w wysokości do 12 077-krotności zakładu!

Irina Cornides, dyrektor operacyjny w Pragmatic Play, powiedziała: 

„3 Dancing Monkeys dołącza do stale rosnącego portfolio automatów Pragmatic Play dzięki wciągającemu projektowi, energicznej ścieżce dźwiękowej i ogromnemu potencjałowi wygranych. Dzięki trzem dynamicznym modyfikatorom gry, automat oferuje unikalny wyzwalacz połączony z małpą, który zapewnia graczom inną rozgrywkę przy każdej rozgrywce, oprócz ogromnej maksymalnej wygranej wynoszącej ponad 12 000x”

Ten automat do gier dołącza do innych ostatnich wydań dostawcy oprogramowania kasyna. Kilka dni wcześniej, Gra pragmatyczna ogłosił zabawną przejażdżkę po mieście z Megaways Wild Celebrity Bus.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych
2024-05-16

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych

Wiadomości