Pragmatyczna gra przedstawia nowy automat Rabbit Garden

Wiadomości

2023-03-22

Benard Maumo

Gra pragmatyczna, wiodący dostawca automatów online, wypuścił automat do gier Rabbit Garden, aby zaznaczyć początek wiosny. To ekscytujący automat z marchewkami, monetami i klastrami na wszystkich bębnach. 

Pragmatyczna gra przedstawia nowy automat Rabbit Garden

Rabbit Garden to gra planszowa 7×7 z uroczo ilustrowanymi symbolami królików, lisów i taczek. Gra jest atrakcyjna wizualnie, z pięknie animowanym tłem ogrodu, aby wydobyć wiosenny klimat. 

Funkcja bębnowania aktywuje się, gdy na ekranie pojawi się co najmniej pięć symboli. W zamian zapewnia to graczom wygraną i usuwa symbole z gry. Następnie zapełnia się lawina nowych symboli, potencjalnie generując dalsze wygrane. 

Królik może również przeskoczyć na prawo od siatki, aby zdobyć marchewkę, powodując losowe pojawienie się do 12 monet mnożnika. Jeśli wygrana jest powiązana z monetami, zostaną nagrodzone do 1000x za monetę!

Co więcej, gracze, którzy trafią cztery lub więcej scatterów, aktywują grę darmowych spinów, zaczynając od pięciu spinów. Podczas rund bonusowych zwycięskie symbole i monety dodają punkty do licznika; jeden za symbol i trzy za monetę. Gdy gracze zbiorą 30 punktów, gra rozpoczyna się ponownie z mnożnikiem 2x. Istnieje pięć poziomów, przez które gracze mogą przejść, a ostatni poziom oferuje 10-krotny mnożnik.

Ponadto uwielbiana mechanika klastrów powraca w najnowszej ofercie Pragmatic Play, Rabbit Garden, dołączając do grona innych odnoszących sukcesy tytułów, takich jak Mochimon i wielokrotnie nagradzana Sugar Rush.

Irina Cornides, dyrektor operacyjny Pragmatic Play, oświadczyła, że Rabbit Garden jest jednym z charakterystycznych automatów dostawcy, w tym mechaniką klastrów z dużymi mnożnikami. Dodała, że żywa oprawa graficzna i wiosenny motyw sprawiają, że Rabbit Garden jest doskonałym dodatkiem do klastrowej kolekcji Pragmatic Play. Cornides powiedział, że Pragmatic Play jest pewien, że gracze w najlepsze kasyna online spodoba się szybka mechanika gry i wielopoziomowe darmowe obroty.

Aktualności

Pragmatic Play przedstawia Big Bass Crash w oparciu o popularną serię automatów
2023-09-28

Pragmatic Play przedstawia Big Bass Crash w oparciu o popularną serię automatów

Wiadomości