Pragmatyczne wyszukiwanie skarbów Azteków w nowym automacie

Wiadomości

2023-04-25

Benard Maumo

Pragmatic Play, znany twórca gry w kasynie online, wyruszył na eksplorację grobowców Azteków w Jane Hunter and the Mask of Montezuma. W tym automacie o tematyce przygodowej gracze dołączają do Jane Hunter w jej ekspedycji mającej na celu odkrycie tajemnic Montezumy. Aby przygoda się udała, nosi ze sobą symboliczny plecak, lornetkę i kilof. 

Pragmatyczne wyszukiwanie skarbów Azteków w nowym automacie
  • Eksploracja odbywa się na 5 bębnach i 3 rzędach, w których gracze mogą zbierać wygrane po utworzeniu pasującej kombinacji na dowolnej z 10 linii zakładów. 
  • Gracze o godz najlepsze strony kasyn może zbierać symbole Wild na dowolnym z pięciu bębnów podczas gry podstawowej, zastępując wszystkie płatne symbole oprócz symbolu scatter. 
  • Jeśli na ekranie pojawią się 3, 4 lub 4 symbole Scatter, odblokuje się sekretny obszar, przyznając graczowi odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych spinów.

Ale przygoda dopiero się zaczyna. Podczas darmowe spiny, cztery najlepiej płatne symbole będą działać jak symbole pieniężne, a symbole Wild zmienią się w symbole zbierania. Kiedy obok symbolu pieniędzy pojawi się dziki symbol, gra przyzna ci łączną wartość wszystkich dostępnych symboli pieniędzy. 

Tymczasem każdy trafiony symbol pieniędzy trafi do jednego z czterech różnych liczników. Po zakończeniu licznika wartość odpowiedniego symbolu wzrośnie o 5-krotność całkowitego zakładu przed zresetowaniem licznika.

Symbole bonusowe mogą również pojawić się na piątym bębnie podczas funkcji darmowych spinów, uruchamiając grę bonusową typu pick. Następnie wybierzesz jedną z pięciu skrzyń ze skarbami, z 10, 15 lub 20 darmowymi spinami lub nagrodą do 40x. 

Irina Cornides, COO w Gra pragmatyczna, skomentował:

 „Jane Hunter and the Mask of Montezuma to bardzo ekscytujące wydanie. Wciągający projekt i wciągająca mechanika z pewnością zapewnią graczom rozrywkę. Darmowa gra z progresywnymi symbolami, gra bonusowa z szansą na zdobycie natychmiastowych nagród pieniężnych lub darmowych spinów oraz główna nagroda w wysokości 5000-krotności zakładu gracza sprawia, że ​​jest to kolejny solidny dodatek do portfolio Pragmatic Play”

Ta gra dołącza do innych ostatnich automaty online z Pragmatic Play, w tym Słoń afrykański, 3 tańczące małpy i Czerwona królowa.

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości