Push Gaming wkracza na pole bitwy dzięki inspirowanej historią grze 10 mieczy

Wiadomości

2023-06-01

Benard Maumo

Push Gaming, szybko rozwijający się deweloper gier wciągające automaty online, zapowiedział podróż z powrotem do złotej ery Cesarstwa Rzymskiego. To po tym, jak firma wypuściła automat 10 Swords, tytuł inspirowany głównie historią.

Push Gaming wkracza na pole bitwy dzięki inspirowanej historią grze 10 mieczy
  • Bitwa toczy się na planszy 5x3 wypełnionej symbolami, które doskonale uzupełniają motyw gry. 
  • Gracze mogą dopasowywać postacie, takie jak cesarze, hełmy i legioniści, aby otrzymać nagrodę w wysokości do 40-krotności stawki. 
  • Pięknie wykonane symbole kart JA to ikony o niskiej wartości z wypłatą do 4-krotności stawki za dopasowanie 3+ symboli na 20 liniach zakładu.

Zawsze zwracaj uwagę na dziki symbol, ikonę premium gry. Kiedy Aquila wyląduje gdziekolwiek na bębnach, zastępuje inne ikony inspirowane Rzymem, zwiększając Twoje szanse na większą wypłatę. Pamiętaj, że ten symbol może wiązać się z wypłatą 5x, 15x lub 40x odpowiednio za 3, 4 lub 5. 

Kontynuując wyczarowywanie zwycięskich kombinacji w nowa strona kasyna, symbol miecza może losowo wylądować na bębnach, aby stopniowo zwiększać drabinkę nagród. Gracze, którzy znajdą 4 miecze, otrzymają najmniejszą wypłatę, podczas gdy zebranie 10 mieczy zapewni im najwyższą nagrodę w grze – 5000x.

W międzyczasie gracze mogą uruchomić bonus darmowych spinów grę po znalezieniu 3+ scatterów w dowolnym miejscu na bębnach. Gra nagrodzi Cię 8, 10 lub 12 rundami bonusowymi za 3, 4 lub 5 scatterów. Ponadto znalezienie 4 dodatkowych symboli scatter przekształci symbole o najniższej wartości w miecze, dając kolejny retrigger. 

Gry push mówi, że jest to pierwsza gra, która zapewnia graczom progresywną drabinę wypłat z natychmiastowymi nagrodami pieniężnymi. Gracze mogą otrzymać nagrody w grach podstawowych i bonusowych.

George Fil, dyrektor zarządzający grupy w Push Gaming, powiedział: 

„10 Swords jest przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie zróżnicowanych i skoncentrowanych na rozrywce gier dla naszej globalnej publiczności. Stale wkraczamy na nowe rynki i wprowadzamy więcej graczy niż kiedykolwiek wcześniej do naszych treści, mając do dyspozycji szeroki wachlarz mechanik, funkcji i niestabilnych poziomów. gracze utrzymują nas w czołówce twórców gier. Gracze mają tak wiele możliwości rozgrywki i funkcji do władania w 10 Swords, że jesteśmy pewni, że będą się cieszyć niesamowitym doświadczeniem” 

10 Swords to najnowszy dodatek do szybko rozwijającej się biblioteki gier Push Gaming, która została niedawno wzbogacona o premierę Dino PD dostawca gier uruchomił Giga Jar, automat 7x7, w którym powraca kultowa mechanika Cluster Link.

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości