Red Rake Gaming wraca do starożytnej Grecji z Age of Olympus Apollo

Wiadomości

2023-03-08

Benard Maumo

Firma Red Rake Gaming ogłosiła niedawno wprowadzenie na rynek nowej gry, Age of Olympus: Apollo. W tej grze gracze cofają się do czasów starożytnej Grecji na rolce 5x3 z różnymi funkcjami, w tym nagradzanymi złotymi strzałami Apolla. Gra ma również rundę bonusową z darmowymi spinami i minigrami dla graczy.

Red Rake Gaming wraca do starożytnej Grecji z Age of Olympus Apollo

Red Rake Gaming mówi, że gdy nadejdzie wydarzenie Sun Boost, pojawi się wspaniały widok, który przyniesie ze sobą losowe symbole BONUS. Te symbole mogą wypełnić ekran lśniącym słońcem, zwiększając prawdopodobieństwo uruchomienia funkcji bonusowej.

Podczas wydarzenia Apollo Expanding Wilds pojawiające się symbole WILD rozszerzą się, obejmując cały obszar gry, jednocześnie odsłaniając potężnego Apolla.

Kolejnym wydarzeniem, którego należy się spodziewać, jest wydarzenie Arrow Wilds, które przynosi nowy wybuch radości. Tutaj złote strzały Apolla mogą trafić na bębny 2, 3 i 4, przekształcając niektóre symbole w symbole Wild.

Podczas gry na tym slocie w najlepsze kasyna online, skup się na Skamieniałych Symbolach, które blokują symbole tego samego typu pojawiające się podczas obrotu przed uruchomieniem ponownego obrotu. Więcej podobnych symboli może nadal się pojawiać.

Tymczasem podczas gry można wywołać zdarzenie Kaskadowe symbole, w którym strzały Apolla wydają się powodować zniszczenie i wymianę symboli. Zapewnia to więcej możliwości zwycięstwa, o ile istnieje zwycięska kombinacja.

Jak inni nowoczesne automaty online, wylądowanie co najmniej trzech symboli bonusowych na tej maszynie uruchamia funkcję bonusową darmowych spinów i mini-gry, które oferują większe szanse na triumf. Podczas tej funkcji pojawi się pięć banerów, z których każdy ma swoją unikalną funkcję. Gra wybierze losowo jedną z nich do zagrania. Jest to doświadczenie gryzienia paznokci, ponieważ gracze nie znają ostatecznego wyniku.

Oczywiste jest, że Age of Olympus: Apollo to wideoslot oferujący wiele różnych funkcji. Kasyna online Red Rake Gaming wypuściło nowy automat wideo 23 lutego i jest on również dostępny w popularnym narzędziu turniejowym firmy.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości