Relax Gaming przenosi graczy do Nowego Jorku w automacie Fly Cats

Wiadomości

2023-05-25

Benard Maumo

Relax Gaming, twórca najlepszych automatów, ogłosił wydanie Fly Cats. Zgodnie z oczekiwaniami, to nowa gra w kasynie mieści jackpot Dream Drop firmy Relax Gaming, który niedawno zdobył ósmego milionera 3 maja, mniej niż rok od jego uruchomienia. 

Relax Gaming przenosi graczy do Nowego Jorku w automacie Fly Cats
  • Automat zabiera graczy do Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkają dzikie koty, które pomogą im wygrać duże nagrody. 
  • Jest to automat o dużej zmienności ustawiony na 5 bębnach z 40 liniami zakładów. 
  • Po prostu dopasuj co najmniej trzy symbole na dowolnej linii zakładu, aby otrzymać wypłatę w wysokości do 15-krotności stawki.

Oprócz napotkania nagradzanych ulicznych kotów na Brooklynie, gracze mogą znaleźć dziki symbol, który zastępuje wszystkie inne ikony, z wyjątkiem bonusowego rozproszenia, gdy się pojawi. Ten symbol zawiera również własną wypłatę, nagradzającą graczy 2x, 5x lub 15x odpowiednio za 3, 4 lub 5. Pamiętaj, że symbol wild niekoniecznie musi paść na linii zakładu.

Ten automat o tematyce zwierzęcej oferuje również ekscytujące darmowe spiny Sticky Wild i Mystery Wilds, które zwiększają zaangażowanie graczy. Wszystkie te funkcje łącznie zwiększają Twoje szanse na wygranie 5000-krotnej najwyższej wypłaty. 

Gracze o godz nowe strony kasyn może losowo aktywować premię Dream Drop, jeśli piłka do koszykówki wpadnie do obręczy podczas gry podstawowej. Po uruchomieniu tej funkcji zauważysz 15 puszek złotego sprayu. Następnie wybieraj puszki jedna po drugiej, aż pojawią się trzy identyczne jackpoty. 

Oprócz stworzenia 8 milionerów w swoim inauguracyjnym roku, ten progresywny jackpot przyznał ponad 100 głównym zwycięzcom co najmniej 50 000 €. To sprawia, że Dream Drop jest jednym z najbardziej pożądanych jackpotów na scenie iGaming.

Shelley Hannah, dyrektor ds. produktów kasynowych w Zrelaksuj się w grach, wyraziła swoją radość z premiery, mówiąc:

„Nasza gama tytułów Dream Drop po prostu rośnie w siłę, a Fly Cats będzie fantastycznym dodatkiem do naszego portfolio. Relax Gaming słynie z innowacji i dostarczania najnowocześniejszych treści dla naszych graczy. Dzięki tak wielu funkcjom i szansie wyrównania więcej milionerów, jesteśmy pewni, że gracze zainteresują się tym najnowszym tytułem Dream Drop”

Fly Cats Dream Drop to druga majowa premiera twórcy gry. Wcześniej w miesiącu firma ogłosiła Mega Heist, automat o tematyce kryminalnej, w którym gracze mogą uciec z łupem 15 000x.

Aktualności

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan rozpoczyna jesień nową promocją sieci Mystery Fall

Wiadomości