Spinmatic wypuszcza dwie nowe gry w zdrapki

Wiadomości

2023-03-01

Benard Maumo

Luty to miesiąc miłości, a Spinmatic Entertainment dobrze o tym wie. Tak więc, aby uczcić miłość, firma zajmująca się automatami online uruchomiła dwa nowe zdrapki, Miłość Balon i Miłość Ptaki.

Spinmatic wypuszcza dwie nowe gry w zdrapki

Spinmatic mówi, że miłość jest nieoczekiwana i nieprzewidziana w oświadczeniu firmy. Agregator treści kasyna online porównuje tę stronę miłości ze zdrapkami, co jest głównym obszarem specjalizacji firmy. 

Dostawca treści iGaming dodaje, że gra rozgrzeje serca graczy, odkrywając jednocześnie najbardziej romantyczne walentynkowe opowieści. Co ciekawe, firma zaprosiła najlepsze witryny kasyn online aby uzyskać 40% zniżki na walentynkowe tytuły. 

Zakochiwać się?

Romans zdecydowanie wisi w powietrzu dzięki zdrapce Love Birds. Ta gra pozwala graczom najlepszych operatorów dzielić się radością romantycznej pary i rozpoznawać życzliwość i sympatię w ich życiu, gdy upamiętniają tę doniosłą okazję.

Doświadczenie Love Birds z pewnością będzie ulubionym wśród graczy ze względu na dużą zmienność i teoretyczny zwrot dla gracza 92,00%. Ta gra w zdrapki oferuje również nagrody w wysokości do 10 000 €! Gracze muszą tylko zdrapać trzy białe jajka z kart miłosnych, aby odkryć swoje szczęście.

Znajdź miłość w powietrzu z balonem miłości

Love Balloon to kolejna ekscytująca gra miłosna od Spinmatic. Pozwala graczom przeżyć romantyczną podróż balonem na ogrzane powietrze. Gracze mogą polecieć jak najwyżej i wygrać do 10 000 €. Czyż nie byłby to doskonały prezent na Walentynki?

Podobnie jak Love Birds, Love Ballon to bardzo niestabilna zdrapka z teoretycznym RTP na poziomie 90,00%. Gracze muszą tylko zabłysnąć swoim szczęściem i zdobyć trzy serca, najbardziej hojne symbole, aby spędzić najlepszą noc!

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości