Wiadomości

August 28, 2023

Stakelogic zaprezentuje swój nowy interfejs użytkownika slotu

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Stakelogic, wiodący dostawca gier kasynowych, ogłosił ulepszony interfejs użytkownika (UI) dla ponad 250 gier automatowych. Firma zaprezentuje nowy wygląd 9 listopada 2023 r., przenosząc rozgrywkę na zupełnie nowy poziom rozrywki i nagród.

Stakelogic zaprezentuje swój nowy interfejs użytkownika slotu

Oznacza to najnowocześniejszy rozwój Stakelogic podjął kolejny krok w celu ulepszenia interfejsu użytkownika i ogólnego doświadczenia gracza. W oficjalnym oświadczeniu firma stwierdziła, że ​​te ulepszenia gwarantują płynną podróż przez grę.

The programista dodał, że aktualizacja interfejsu użytkownika przyniesie ogromne korzyści graczom. Podczas interakcji z wielokrotnie nagradzanymi mobilnymi automatami firmy gracze będą cieszyć się bardziej przyjaznym dla użytkownika i atrakcyjnym wizualnie doświadczeniem.

Jednolite wrażenia z gry we wszystkich obszarach

Stakelogic powiedział, że nowy wygląd będzie miał elastyczny wygląd i dostosuje się do potrzeb graczy na różnych urządzeniach. Gracze na najlepsze nowe kasyna online będziesz cieszyć się jednolitym interfejsem do gier niezależnie od urządzenia.

Ponadto firma całkowicie przeprojektowała popularne funkcje Super Stake i Buy Bonus, które okazały się ulubionymi funkcjami graczy. Ta zmiana zapewnia zupełnie nowy wygląd i bezproblemowe wrażenia, umożliwiając graczom odmienne eksplorowanie elementów gry.

Wreszcie, gracze preferujący grę na telefonach komórkowych będą zadowoleni, że interfejs użytkownika został zoptymalizowany pod kątem łatwej obsługi na urządzeniach mobilnych. Przyjazna dla użytkownika konstrukcja zapewni im najwyższej klasy wrażenia z gry, niezależnie od tego, czy grasz w podróży, czy podczas przerwy w domu. 

Stakelogic ostatnio przebudował swoją bibliotekę treści, chcąc przejąć wiodącą rolę na scenie iGaming. Przed tym ogłoszeniem firma opublikowała zupełnie nowe lobby kasyna na żywo, zapewniając nowoczesne i ulepszone doświadczenia.

Stephan van den Oetelaar, dyrektor generalny Stakelogic, skomentował:

„Dzięki zaktualizowanemu interfejsowi użytkownika Stakelogic wyznacza nowy standard interaktywnych i wciągających wrażeń z gier. To ulepszenie odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie innowacji i doskonałości zarówno graczom, jak i partnerom. Nie możemy się doczekać, aby pokazać Wam, co mamy przygotowane na listopad. jest to funkcja, nad którą ciężko pracowaliśmy, aby upewnić się, że spodoba się zarówno naszym klientom, jak i graczom! To z pewnością wstrząśnie branżą!"

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r
2024-04-12

Najlepsze nowe automaty online tygodnia: wydanie z 12 kwietnia 2024 r

Wiadomości