Wiadomości

April 27, 2023

Thunderkick wprowadza słodkie wrażenia z Jiggly Cash Game

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Thunderkick, wiodący dostawca automatów, ogłosił wprowadzenie Jiggly Cash, bardzo niestabilnej gry z kilkoma słodkimi wygranymi. Gra oparta jest na wciągającej planszy 6×5 z kilkoma unikalnymi mechanikami.

Thunderkick wprowadza słodkie wrażenia z Jiggly Cash Game

Akcja Jiggly Cash rozgrywa się w barwnej krainie Grzmot wzywa królestwo Jiggly. Celem jest pomoc Jiggly'm w ich misji zdobycia lukratywnej złotej fortuny. Podczas gry podstawowej możesz spotkać rodzinę Jigglys na bębnach, której towarzyszą inne płatne symbole, w tym gwiazdy, serca i księżyce. Gracze otrzymają wygraną Scatter, jeśli w obrocie pojawi się osiem lub więcej pasujących symboli. 

Gracze będą świadkami ponownego wprowadzenia funkcji Avalanche, która aktywuje się po utworzeniu zwycięskiej kombinacji. Jak być może już wiesz, ta funkcja usuwa wszystkie zwycięskie symbole z bębnów, zastępując je nowymi symbolami spadającymi z góry planszy. Ta lawina będzie się powtarzać, dopóki nie będzie nowych wygranych, a wszystkie zyski zostaną zsumowane do końca. 

Gra ma również konwencjonalne Funkcja darmowych spinów, który aktywuje się, gdy podczas gry podstawowej pojawią się trzy lub więcej symboli Scatter. Jeśli tak się stanie, otrzymasz dodatkowe obroty i odblokujesz Jigglybank za zebranie wszystkich mnożników podczas rund bonusowych. Na koniec każdej lawiny potencjał wygranej jest mnożony przez sumę aktywowanych wartości mnożnika, co daje graczom najlepsze strony kasyn blisko 10 000x maksymalnej wypłaty. 

Gary Law, właściciel produktu w firmie Thunderkick, powiedział: 

„Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem Jiggly Cash, kolejnego fantastycznego dodatku do naszego portfolio z wciągającym motywem i dużym potencjałem wygranej. Gracze będą się świetnie bawić dzięki emocjom związanym z tajemniczymi symbolami i funkcją Avalanche, a także szansą wzięcia u siebie 10 000x za swój zakład w rundzie bonusowej. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co myślą”.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Rewolucja w grach dzięki serii VIP X firmy Novomatic
2024-02-14

Rewolucja w grach dzięki serii VIP X firmy Novomatic

Novomatic