Wiadomości

June 8, 2023

Wazdan dodaje kolejną ekscytującą część swojej serii 9 monet

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wazdan, dostawca innowacyjnych gry w kasynie online, ogłosił kolejną odsłonę popularnej serii 9 monet. Dzieje się tak po tym, jak twórca gry ogłosił 15 monet, czyli piąty tytuł gry od czasu jej premiery w lipcu 2022 roku. 

Wazdan dodaje kolejną ekscytującą część swojej serii 9 monet

Twórca gry spodziewa się, że najnowszy tytuł będzie kontynuacją dokonań pierwszej części, która okazała się sukcesem. Ta seria jest popularna ze względu na niesamowitą grafikę i wciągający silnik, który może pomóc graczom wygrać doskonałą wypłatę. Gra wykorzystuje innowacyjny model matematyczny firmy Wazdan, który zwiększa liczbę aktywnych bębnów z 9 do 15. Oprócz zwiększenia potencjału wygranej zapewnia to również bardziej wciągającą rozgrywkę. 

w tym tytule Wazdan wprowadza swoją popularną funkcję bonusową Hold the Jackpot. W tej grze bonusowej gracze mogą wygrać jedną z czterech wypłat jackpota. Szczęściarze mogą aktywować Grand Jackpot, który oferuje niesamowitą premię 1000x. Pamiętaj, że w grze dostępny jest zakres zakładów od 0,10 $ do 10 000 $, co oznacza, że ​​możesz wygrać fortunę, jeśli lubisz podejmować ryzyko. 

Kolejną ekscytującą funkcją tej gry jest Cash Infinity. Ta funkcja jest znana ze zwiększania szans gracza na wygranie bonusu i poprawiania ogólnego wrażenia z gry. Wazdan mówi również, że ta funkcja może pomóc nowe strony kasyn online zwiększyć wskaźniki retencji graczy. 

Mechanika poziomu szans twórcy gry zapewnia dodatkowe emocje w tej zupełnie nowej grze. Pozwala graczom pomnożyć swoje zakłady i znacznie szybciej odblokować funkcję Hold the Jackpot. 

15 monet depcze po piętach 12 monet, które został uruchomiony przez Wazdan pod koniec zeszłego miesiąca. Zgodnie z oczekiwaniami, ta wersja pozwala graczom zwiększyć liczbę bębnów do 12. Ponadto funkcja jackpota może nagrodzić graczy dowolną kwotą do 750-krotności stawki. 

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy Wazdan, powiedział:

„Jesteśmy niezwykle dumni z tego, jak dobrze radzi sobie nasza seria 9 Coins™, a następna wersja z pewnością podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej. Dajemy graczom dodatkowy element ekscytacji dzięki dodanym bębnom, ulepszonej rundzie bonusowej i powrót ulubionych mechanik, które odzwierciedlają naszą filozofię budowania zaangażowania”

Hyla kontynuowała:

„Dzięki wielu ekscytującym sposobom na zdobycie głównej nagrody, a także naszym ukochanym funkcjom, które zwiększają zaangażowanie i satysfakcję graczy, jesteśmy przekonani, że 15 monet ™ będzie kolejnym hitem!"

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych
2024-05-16

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych

Wiadomości