Wkrocz w kosmos z Blobsters Clusterbuster o tematyce pozaziemskiej firmy Red Tiger

Wiadomości

2023-03-02

Benard Maumo

Red Tiger dostarczył kolejną ekscytujący nowy automat, tym razem z Blobsters Clusterbuster. Ta gra slotowa wykorzystuje motyw pozaziemski, podobny do bardzo popularnego i zabawnego Starburst od NetEnt. W przeciwieństwie do większości automatów w nowych kasynach online rozgrywanych na pięciu bębnach, ta gra wykorzystuje duży układ 9x9. Na środku gracze znajdą fragment 3x3 przypominający UFO, Clusterbuster gry. 

Wkrocz w kosmos z Blobsters Clusterbuster o tematyce pozaziemskiej firmy Red Tiger

Pod przywództwem Kinga Blobby'ego, lojalny duet, mono i wielooka załoga rodziny blobsterów sieją chaos w Drodze Mlecznej. Unikalna funkcja Clusterbuster przynosi korzyści tym, którzy próbują oświetlić niezidentyfikowany obiekt latający otaczający Blobby'ego. Gdy w pobliżu pojazdu pojawią się pasujące klastry, zaświecą się diody LED, a Blobby zacznie strzelać, aby odblokować satysfakcjonujące funkcje.

Kiedy środkowa gromada 3x3 na statku kosmicznym Blobby'ego zaświeci się, uaktywnią się trzy progresywne funkcje, aby urozmaicić grę. Ulepszenie to pierwsza funkcja progresywna, która losowo przekształca mniej płatne symbole w bardziej satysfakcjonujące. Drugi poziom, Frenzy, zmienia niektóre symbole w symbole Wild, zastępując wszystkie inne płatne symbole. Wreszcie trzeci poziom, Supersize, losowo zamienia Wilds w gigantyczne symbole, pokrywające obszar 3x3 na planszy.

Po wykorzystaniu trzech funkcji w tym nowym slocie przez Gry Czerwonego Tygrysa, następna aktywacja uruchomi Spiny Najeźdźcy. Podczas tej rundy Clusterbuster może losowo aktywować latający spodek Blobby'ego, potencjalnie nagradzając graczy mnożnikami do 12x i darmowymi spinami do maksymalnie 19.

Gionata La Torre, dyrektor generalny Evolution Gaming na Europę, powiedział: „Po sukcesie Dragons Clusterbuster i Good Luck Clusterbuster, gracze mogą wystrzelić w Blobsters Clusterbuster, aby znaleźć się w niesamowitej międzygalaktycznej atmosferze. King Blobby i jego kosmici z klanu Blobsters to skrupulatnie stworzone pozaziemskie postacie, z którymi gracze z przyjemnością zobaczą interakcję bębny, gdy odblokowują niesamowite funkcje tej gry”

Ta gra jest zdecydowanie doskonałym dodatkiem do stale rosnącej biblioteki automatów online Red Tiger w najlepsze kasyna online. Gracze mogą również sprawdzić Good Luck Clusterbuster, gdzie pomocne krasnoludki pomogą im otworzyć garnek złota.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości