Wiadomości

October 20, 2023

Yggdrasil Gaming mianuje Alexa Heywooda na dyrektora zarządzającego ds. oddziałów w Polsce

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

18 października 2023 roku Yggdrasil, lider w dostarczaniu wciągających gier kasynowych, ogłosił mianowanie Alexa Haywooda na nowego dyrektora zarządzającego swojej polskiej spółki zależnej. Firma stwierdziła, że ​​wnosi do swojej pracy prestiżową karierę trwającą ponad 20 lat, zapewniając bogatą wiedzę niezbędną do kierowania zespołem ds. rozwoju technologii firmy.

Yggdrasil Gaming mianuje Alexa Heywooda na dyrektora zarządzającego ds. oddziałów w Polsce

Nominacja ta następuje w momencie, gdy twórca gry zdecydował się na redukcję stanowisk w firmie ze względu na strategiczną reorganizację mającą na celu rozwój firmy. Firma podała, że ​​Mark McGinley przejdzie ze swojego obecnego stanowiska dyrektora ds. gier na dyrektora ds. produktu. McGinley będzie nadzorował kreację firmy portfolio gier oraz program Masters Studio, który obejmuje setki zewnętrznych studiów gier. 

Komentując nową nominację, Jamesa Curwana, dyrektor generalny Yggdrasil Gaming, powiedział, że jest podekscytowany powitaniem Alexa Haywooda w zespole Polska. On kontynuował:

„Jego imponujące osiągnięcia, od kluczowych ról w Evolution gaming, Interactive Gaming Group, po najnowsze stanowisko w Liquid Barcodes, podkreślają jego głębokie zrozumienie krajobrazu gier i jego niezrównaną zdolność do napędzania innowacji i zmian. Wraz z jego nominacją są gotowi osiągnąć jeszcze większy poziom innowacyjności i sprawności technologicznej.”

Dodał to dyrektor generalny Yggdrasil chciałbym podziękować odchodzącemu kierownictwu wyższego szczebla za ich oddaną służbę dla firmy. Potwierdził zaangażowanie firmy w pomoc swoim pracownikom w przejściu przez okres zmian, gdy firma wkracza w erę transformacji. 

W czerwcu tego roku Yggdrasil mianował Marka McGinleya na stanowisko dyrektora ds Główny specjalista ds. gier. Przed dołączeniem McGinley odnosił sukcesy w FunFair Games, Casumo i Entain, wiodącym operatorze popularnych strony kasyn

Podczas ogłaszania programista ponownie potwierdziła swoje zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów i doświadczeń związanych z grami. W oświadczeniu stwierdzono, że firma pod przewodnictwem Curwena niezmiennie tworzy kulturę nieubłaganych innowacji i adaptacji w całej korporacji. Przykładem tego nieustannego zaangażowania w osiąganie celów strategicznych i umacnianie pozycji wiodącego innowatora w branży jest powołanie Alexa Haywooda.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych
2024-05-16

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych

Wiadomości