Yggdrasil i Bang Bang Games debiutują Pharaoh's Gaze DoubleMax

Wiadomości

2023-02-28

Benard Maumo

23 lutego 2023 r. Yggdrasil, wiodący dostawca treści dla kasyn online, ogłosił debiut ekscytującej egipskiej przygody, Pharaoh's Gaze DoubleMax. Twórca automatu wideo powiedział, że współpracował z Bang Bang Games, aby zaprezentować ten automat pełen emocji i napięcia, które uwielbiają gracze na automatach. 

Yggdrasil i Bang Bang Games debiutują Pharaoh's Gaze DoubleMax

To bardzo niestabilna gra z maksymalnie 20 liniami wygrywającymi na planszy 5x3. Ale to nie jest byle jaki automat, ponieważ może on zapewnić graczom w najlepsze kasyna online wypłata 15 000x. Może się to zdarzyć, jeśli gracze aktywują funkcję Scarab Free Spins, Pharoah's Gaze Wilds i DoubleMax.

DoubleMax to innowacyjna funkcja Game Engagement Mechanic (GEM) firmy Yggdrasil, która dodaje mnożnik 2x przy każdym udanym obrocie. 

Gra jest również wyposażona w funkcję kaskadowych bębnów do usuwania zwycięskich ikon z bębnów. Następnie wartościowy dziki symbol zastąpi płatne symbole, zwiększając potencjał gracza do większych wygranych. 

Tymczasem klejnot może wylądować obok symboli na bębnach. Zebranie trzech z nich na jednym bębnie uruchamia funkcję Pharaoh's Gaze Wilds, generując do trzech symboli Wild na wspomnianym bębnie podczas kolejnych trzech rund lub kaskad.

Zgodnie z oczekiwaniami, gracze mogą uruchomić bonus darmowych spinów za każdym razem, gdy pojawią się trzy symbole scatter. To może nagrodzić ich premią 7 darmowych spinów, a także premią za klejnoty. 

Yggdrasil Gaming radzi również graczom, aby wykorzystali Bonus Boost, który dodaje 25% do całkowitego zakładu, zwiększając w ten sposób prawdopodobieństwo uruchomienia funkcji darmowych spinów Scarab. Dodatkowo, gracze mogą skorzystać z funkcji Bonus Buy, aby kupić darmowe spiny za 100-krotność początkowego zakładu. Zauważ jednak, że Brytyjska Komisja ds. Hazardu zakazał tych dodatkowych funkcji dla brytyjskich graczy.

Stuart McCarthy, szef działu produktów i programów w Gry Yggdrasil, powiedział, że firma jest zachwycona możliwością włączenia funkcji DoubleMax do kolejnej gry Bang Bang Games, która cieszy tłumy. Urzędnik powiedział, że popularny motyw gry i ekscytujące elementy sprawią, że odniesie ona wielki sukces.

Frank McPolin, dyrektor zarządzający w Bang Bang Games, powiedział również, że z przyjemnością przedstawiają nowy automat o tematyce egipskiej, który ich zdaniem zachwyci fanów tego gatunku, ponieważ zawiera jeden z najbardziej udanych klejnotów Yggdrasil.

Aktualności

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports
2023-03-21

Betfred uruchomi w przyszłości zakłady sportowe IGT Play Sports

Wiadomości