Wiadomości

April 19, 2023

Zainspirowany powraca do filmu Terminator z nowym automatem

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Inspirowane gry zapowiedział kolejny dodatek do swojego wybór licencjonowanych slotów, Terminator. Jak sama nazwa wskazuje, ten automat czerpie inspirację z oryginalnego filmu z 1984 roku, pozwalając graczom wejść do królestwa akcji i cieszyć się ekscytującymi wygranymi.

Zainspirowany powraca do filmu Terminator z nowym automatem
  • Terminator ma konfigurację 5 × 4 bębnów i 20 linii zakładów uzupełnionych mechaniką Win & Spin firmy Inspired. 
  • Bohaterami filmu w grze podstawowej są symbole Wild, ikony Win & Spin oraz modyfikatory bębnów. 
  • Jeśli na pierwszym bębnie pojawią się jakiekolwiek ułożone symbole/modyfikatory, aktywowana zostanie funkcja Super Symbol Respins, w której gracze mogą trafić dodatkowe pasujące symbole. Ponowne obroty zakończą się, gdy nie będzie już widocznych pasujących symboli.

Trafienie co najmniej sześciu symboli Win & Spin w grze podstawowej aktywuje Bonus Win & Spin. Liczba symboli, które otrzymuje gracz, określa początkową pozycję gracza (pokazaną jako Sarah Connor) na progresywnej ścieżce gry, przy czym Terminator podąża za graczem tylko o trzy pola. 

Podczas bonusu istniejące symbole Win & Spin pozostają zablokowane, podczas gdy bębny nadal się obracają, aby pokazać nowe symbole z nagrodami pieniężnymi, które pomogą graczowi w podróży po szlaku. Jeśli nie pojawią się żadne nowe symbole, gracz pozostaje w tej samej pozycji, a Terminator przesuwa się o jedno pole do przodu, odzwierciedlając ekscytujący motyw pościgu z filmu.

Gracze mogą również odebrać tajemniczy pakiet, aby wygrać duże pieniądze i powstrzymać Terminatora. Do wyboru są:

  • Dodatkowe życia (powstrzymuje Terminatora, Kolekcjoner (dodaje więcej symboli na planszę)
  • Upgrade Prize (dodaje więcej symboli i zwiększa jackpota)
  • Cash Boost (dodaje dodatkowe losowe symbole do planszy)

Steve Collett, dyrektor ds. produktu w Inspired, skomentował: 

„Cieszymy się, że możemy uruchomić naszą adaptację jednego z najbardziej kultowych filmów wszechczasów, zabierając graczy w podróż w przeszłość. Dzięki innowacyjnej mechanice i solidnemu profilowi matematycznemu w połączeniu ze wspaniałymi efektami wizualnymi, jesteśmy pewni, że natychmiast stanie się hitem wśród graczy, którzy przeżyli erę Terminatora, oraz wśród innych, którzy znają jej legendarny status! Wraz z dodaniem ekscytującej mechaniki Win & Spin firmy Inspired poszliśmy dalej i udoskonaliliśmy tradycyjne elementy gier typu cash-on w prawdziwym stylu. Oferując duże potencjalne wygrane i nieprzerwane emocje, Terminator jest mile widzianym dodatkiem do naszego rosnącego pakietu zabawnych, licencjonowanych treści”.

Terminator oferuje przyjemną i stymulującą rozgrywkę skierowaną do zwykłych graczy najlepsze nowe kasyna online. Gra ma wskaźnik RTP (zwrotu dla gracza) na poziomie 94,5% i średnią do wysokiej zmienności.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych
2024-05-16

CogniPlay rozpoczyna nową erę loterii online i platform gier społecznościowych

Wiadomości