Najlepsze nowe strony z bingo w 2024

Jeśli lubisz grać w bingo, przejrzeliśmy najnowsze strony na rynku. Staje się popularny ze względu na bonus bingo, darmowe spiny bez depozytów i możliwość zatrzymania zerowych zakładów na wygrane. Jednak korzyści i stawki różnią się w zależności od loterii. Na naszej stronie przygotowaliśmy listę najlepszych witryn loteryjnych.

Najlepsze nowe strony z bingo w 2024
Jak grać w BingoUlepszone bezpieczeństwo stron BingoUczciwe Gry BingoHistoria Bingo
Emilia Torres
ExpertEmilia TorresExpert
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser
Jak grać w Bingo

Jak grać w Bingo

Gra w bingo jest przyjemna i prosta zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Możesz grać ręcznie za pomocą papieru lub elektronicznie z urządzenia mobilnego. W tym drugim przypadku będziesz musiał zdeponować trochę środków, jeśli rywalizujesz o wygranie prawdziwych pieniędzy. Następnie kupisz dabbery z preferowanej loterii. Twoja książka bingo będzie zawierała 15 liczb od 1 do 90. Są one pogrupowane w różnych kolumnach od lewej do prawej. Po wywołaniu zaznaczysz lub wybierzesz numery.

Zostaniesz zwycięzcą, jeśli uda ci się zdobyć fula lub linię, zanim zrobi to ktokolwiek inny lub krupier.

Różne rodzaje odmian Bingo

Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych odmian bingo dostępnych do gry:

Tradycyjne amerykańskie Bingo

Pociąga to za sobą siatkę z pięcioma rzędami i kolumnami i rozgrywa się 75 piłkami.

Bingo brytyjskie

Jest to dość fenomenalne w Wielkiej Brytanii i wykorzystuje 90 numerów. Ma 27 dostępnych miejsc zamiast 25. W rzędzie znajduje się pięć liczb z czterema pustymi miejscami, podczas gdy w kolumnie znajdują się tylko trzy liczby.

Bingo online

Gra się na siatce cztery na cztery z 80 piłkami.

Inne obejmują:

  • Heksabingo- Bingo 27 piłek
  • Wirtualny- Bingo 49 piłek
  • Kula Bingo- 80 piłka
  • Stoi czy nie 90- Piłka
Jak grać w Bingo
Ulepszone bezpieczeństwo stron Bingo

Ulepszone bezpieczeństwo stron Bingo

Witryny Bingo utrzymują wysoki poziom bezpieczeństwa i szyfrowania. Ta ostatnia pomaga chronić dane, które wysyłasz, otrzymujesz lub przechowujesz przed nieautoryzowanym dostępem, takim jak hakerzy. Służy również do zabezpieczania informacji bankowych lub przekazów pieniężnych. Tylko dostawca usługi loterii i użytkownik mają dostęp do szczegółów konta. Witryny loteryjne używają go jako sposobu ochrony cennych, wrażliwych informacji.

Witryny Bingo zbierają wiele danych osobowych, takich jak dane klientów i transakcje, między innymi, wszystkie one wymagają ochrony, aby uniknąć niewłaściwego wykorzystania przez osoby trzecie do oszukańczych działań, takich jak oszustwa typu phishing i oszustwa internetowe.

Ulepszone bezpieczeństwo stron Bingo
Uczciwe Gry Bingo

Uczciwe Gry Bingo

Wraz z pojawianiem się nowych trendów technologicznych każdego dnia rośnie liczba oszustw i oszustw. Dlatego powinieneś grać w bingo w miejscach, które znasz, takich jak bezpieczne strony internetowe. Jest to jeden ze sposobów zagwarantowania, że nie zostaniesz oszukany, aby stracić ciężko zarobione pieniądze. Inne wiarygodne miejsca, w których można grać w bingo, to między innymi takie miejsca jak domy kultury i organizacje charytatywne, telewizory, tradycyjne kasyna.

Zawsze upewnij się, że możesz potwierdzić i zweryfikować wiarygodność dostawcy usług bingo. Jeśli nie uda ci się ich rozpoznać lub zweryfikować ich autentyczności, lepiej unikać grania.

Zaufane strony Bingo

Zaleca się, aby zawsze grać w bingo na stronach, które są w pełni autoryzowane i licencjonowane przez odpowiednie władze rządowe. Jednym ze sposobów zapewnienia tego jest sprawdzenie szczegółów licencji, które powinny być wyświetlane na dolnym ekranie nawigacji w witrynie. Cechy licencji obejmują między innymi nazwę, kraj rejestracji, numer certyfikatu, okres licencji. Powinieneś także ustalić szczegóły, takie jak organizacja obsługująca licencję i organ wydający licencje rządu z tego konkretnego kraju.

Możesz także sprawdzić dostawców gier, takich jak Microgaming, Net Ent i NextGen. Działają tylko z licencjonowanymi firmami!

Uczciwe Gry Bingo
Historia Bingo

Historia Bingo

Bingo ma bogatą historię, sięgającą XVI wieku. Pojawiła się na loterii znanej jako „Lo Giuoco del Lotto D'Italia” we Włoszech w 1530 roku. Gra się tam w każdą sobotę aż do teraz! Gra wkroczy w granice Francji w latach siedemdziesiątych XVIII wieku. Nazywano ją „Le Lotto” i grali w nią tylko bogaci Francuzi.

Gra rozprzestrzeniła się w Niemczech w XIX wieku, chociaż uważano, że jest przeznaczona dla małych dzieci i studentów. Przybył do Ameryki Północnej w 1929 roku, gdzie nazwano go „beano”. Następnie zostałby rozegrany najpierw w USA w Atlancie w stanie Georgia.

Historia Bingo

Aktualności

Kładzenie się do łóżka Stereotypy bingo i mity bingo
2021-08-27

Kładzenie się do łóżka Stereotypy bingo i mity bingo

Bingo istnieje od wieków, jednak w ostatnich dziesięcioleciach gra zyskała pewną… reputację.